Wpis z mikrobloga

symbolicznie to braun zaraz kopa z sejmu jeszcze dostanie. Dobrze, że PiS się skończył i mamy demokratyczną władzę.


@AlbertoBarbosa: Demokratycznie to został Pan Grzegorz wybrany tak jak i demokratycznie Pis miał większość przez 8 lat.
Jesteś odklejony nieźle ziomek.
@L3stko: Albo powinna być religia w sejmie albo w ogóle, ale wszyscy wiemy, że Braun nie zrobił małpiego ruchu dlatego, że wierzy w świeckie państwo, tylko wierzy w demony, szatany i uprawiana religia mu się nie podobała. Dlatego musimy pokazać wspólnie w sejmie, ze nie jesteśmy Braunem i nie mamy nasrane we łbie tak jak on. Może obecna władza pozbędzie się religii w sejmie, za PiSu to było niemożliwe.
@L3stko: Jedziesz Lestko z lewactwem! A tak swoją drogą to co? Braun dobrze zrobił czy jednak niekoniecznie? Bo nie wiem za bardzo co o tej sytuacji myśleć i sądzę że ty bezstronnie ocenisz
@AlbertoBarbosa: Najpierw niech w tym DEMOKRATYCZNYM państwie odbędzie się proces głosowanie w sprawie imunitetu i zobaczymy, zresztą tak jak już pisałem wcześniej #!$%@?ć wszystkie kapliczki krzyże i menore przede wszystkim dla przykładu.
Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił Pan Grzegorz i koniec, może faktycznie troszeczkę za mocno jednak nie zmienia faktu, że cała akcja była według mnie na plus.
@L3stko

@AlbertoBarbosa: chyba sobie jaja robisz? Sejm to nie miejsce kultu religijnego.


@L3stko

@AlbertoBarbosa: na sali plenarnej nie powinno być krzyża. W sejmie jest kaplica ekumeniczna i tam ewentualnie mogą odbywać się ceremonie religijne.


Sejm to nie miejsce kultu religijnego ale może mieć kaplicę kultu religijnego? Gubisz się w tym co mówisz. Sejm to nie miejsce kultu religijnego i nie powinien mieć żadnej kaplicy kultu religijnego