Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: @Lukardio Fajne Stalinowskie standardy macie. Wydaliście już wyrok, chłop nie ma prawa się bronić. Jesteście chorzy z nienawiści.

Nieważne jakie były motywacje Brauna, sejm nie jest miejscem kultu i nie ma w nim miejsca na religię, w sejmie obowiązuje zakaz palenia otwartego ognia. Jacek Ćwięka wydał oświadczenie, że to nie on mieścił ten wpis, tylko ktoś mu się włamał na konto. Osraliście się jakby ta bomba co najmniej już wybuchła.
@Kryspin013: @Lukardio Fajne Stalinowskie standardy macie. Wydaliście już wyrok, chłop nie ma prawa się bronić. Jesteście chorzy z nienawiści.


@23kulpamens: jaki wyrok? Wyrok to wydała konfederacja xD Ja tutaj nie mam żadnej mocy sprawczej.

Nieważne jakie były motywacje Brauna, sejm nie jest miejscem kultu i nie ma w nim miejsca na religię,


@23kulpamens: #!$%@? następny z tym fikołkiem. Dokładnie dlatego braun nic nie wspomniał o tym, że sej mie
Pobierz Kryspin013 - >@Kryspin013: @Lukardio Fajne Stalinowskie standardy macie. Wydaliście j...
źródło: cb1a6b796d563c9e7b718dcf52b1df77baf84b6054bdd12ed4087f1ba530106d
@Kryspin013: A tą świeczke jak teraz czytam, to święto chanuka przypada na 7-15 grudnia. Pytanie, dlaczego media wcześniej nigdy dotąd nie pokazywali tego ani tvp, tvn czy polsat?


@Nusaka: "pokazywały", już wcześniej mieli np bekę z Bosaka i robili z nim przeróbki jak te świece odpala. Po prostu to jest na tyle nie interesujące, że dopóki braun by nie #!$%@?ł to byś nawet na to nie zwrócił uwagi. Pamiętam jak
jaki wyrok? Wyrok to wydała konfederacja xD Ja tutaj nie mam żadnej mocy sprawczej.


@Kryspin013: Sorry, nie zauważyłem że się tylko podpinasz pod temat i wykorzystujesz sytuację żeby pocisnąć po konfiarzach, wydając wyrok o tym co myślą wyborcy Brauna. xD

#!$%@? następny z tym fikołkiem. Dokładnie dlatego braun nic nie wspomniał o tym, że sej mie jest miejscem kultu tylko jakieś #!$%@? o satanizmie. Dokłądnie też dlatego braunowi nie przeszkadzają krzyże
@Kryspin013: W ogóle nie wiedziałem, że my już od 2006 r czcimy ten obrzęd, przez co też nie zwracałem u


@Nusaka: bo to nie było nic wielkiego. Tego nawet rabini nie zapalali tylko posłowie. Braun się zesrał o nic, prawdopodobnie by zablokować zaprzysięrzenie rządu. A czemu tak myślę? Bo był posłem od 4 lat, za każdym #!$%@? razem jak się przechadzał w po gmachu sejmowym w grudniu musiał widzieć te
W dupie mam czemu Braun o tym nie wspomniał i dlaczego to zrobił i co mu przeszkadza, a co nie. Robicie gówno burzę z wybryku brauna wobec sytuacji która nie powinna mieć miejsca. Jak tak bardzo Wam zależy na tych świecach to postulujcie za dobudowaniem synagogi do sejmu, a nie rób fikołków, że te świece to tylko raz w roku się palą.


@23kulpamens: ehh, taka dyskusja z wami. Masz rację ta
W ogóle na to konto to mu się włamali tak przynajmniej z pół roku temu najwidoczniej XD


@Kryspin013: A jaki związek mają jego poglądy z wpisem o bombie na Twitterze. Może sobie wierzyć w co chce. Zapomniałem, Ty jesteś od wydawania wyroków, co ktoś myśli i do czego jest zdolny na podstawie jego wpisów z twittera.

PS Putin żadnej wojny nie wypowiedział xD
kręgosłup cię nie boli od tych fikołków?


@Kryspin013: A ciebie dupa nie boli? Jesteś na równi ze wszystkimi padlinożercami z PiSu, Konfy i KO. Zamiast wnieść jakąś jakość i zaproponować jakieś rozwiązanie, podpinasz się pod sytuację, która jest tak głupia że aż w oczy kłuje, ale za to budzi duże emocje i krytykujesz żeby pokazać się jaki to mądry jesteś. Myślisz, że jak skrytykujesz głupotę Brauna to z automatu jesteś od
zaproponować jakieś rozwiązanie,


@23kulpamens: ty chyba na głowę upadłeś?

podpinasz się pod sytuację, która jest tak głupia że aż w oczy kłuje


No kłuje, nie pierwszy raz, bo nie pierwszy raz braun #!$%@? wa agresywny sposób zasłaniając się interwencją poselską. Jedyny plus tej sytuacji to to, że przez podobne wybryki tego troglodyty te sytuacje w przyszłości się skończą.

Myślisz, że jak skrytykujesz głupotę Brauna to z automatu jesteś od niego mądrzejszy?
No kłuje, nie pierwszy raz, bo nie pierwszy raz braun #!$%@? wa agresywny sposób zasłaniając się interwencją poselską. Jedyny plus tej sytuacji to to, że przez podobne wybryki tego troglodyty te sytuacje w przyszłości się skończą.


@Kryspin013: Klauni też są potrzebni w społeczeństwie.

Nie, nigdie tego nie napisałem i nie rozumiem czemu ma służyć ten cały emocjonalny wyrzyg z twojej strony xD


Napisz że coś robisz, nie pisząc że to robisz
Czyli jak ktoś z konfy cos #!$%@? to trzeba to pominąć, bo przecież ważna jest tylko merytoryka i niskie podatki XD?


Skrytykować i wyciągnąć konsekwencje, a nie robić aferę i angażować ludzi do sytuacji nie wartej splunięcia.

Ja np. po prostu jestem od niego mądrzejszy, nie muszę go krytykować.


@donaldJretard: xDDD
Jeśli myślicie, że braunowcy są odklejeni (...)


@Kryspin013: Wyraziłeś publicznie opinię, a teraz się dziwisz że ktoś z Tobą dyskutuje xD

> Klauni też są potrzebni w społeczeństwie.

dobra, po co ja w ogóle z tobą dyskutuję? xD


I właśnie dlatego, że tego nie rozumiesz, będziesz się całe życie dziwił że takie sytuacje mają miejsce i oburzał na takich ludzi jak Braun xD

Tacy jak Ty poza ewentualnym dobraniem się do