Wpis z mikrobloga

@Cedru bo chciałem sobie zainstalować rdr2, ale przy 57% zatrzymuje instalacje. I pojawia się komunikat że zabrudzony lub uszkodzony dysk

No i gdzieś czytałem że niby można instalować właśnie na dysku zewnętrznym.
To w ogole moja pierwsza styczność z konsolą i stąd takie pytania xd
  • Odpowiedz
@07zglosSie jeżeli się pojawia komunikat o zabrudzonym dysku to raczej problem z płytą albo napędem a nie dyskiem konsoli.

Jeżeli masz w miarę internet to sobie zainstaluj na telefonie aplikację xbox i pobierz z jej poziomu grę. Pobierze się cała gra z internetu a płyta wtedy posłuży tylko jako sprawdzenie czy grę posiadasz (nie bedzie z niej instalowało) i powinna ci wtedy gra ruszyć.
  • Odpowiedz
@07zglosSie kupisz niededykowany nie będziesz mógł grać na nim, on będzie magazynem, żeby grać musisz mieć grę na pamięci głównej w konsoli.
Karta pamięci dedykowana pozwoli Ci grać na niej.
Kupiłem dysk i muszę kopiować na główny jak chcę grać.
  • Odpowiedz
@12planete kurde następny, wy umiecie czytać?

Gościu ma pierwsza konsolę, a wy mu takie farmazony piszecie, że sie całkiem pogubi.

ON PYTA O XBOX ONE A NIE XBOX SERIES
  • Odpowiedz
  • 0
@Medonix: musze poczytać o tym z pobieraniem przez internet. Tzn widziałem podobne filmy ale ze sklepu na konsoli. Próbowalem u siebie to przy rdr2 miałem opcje kupienia, a normalnie na filmach mieli pobieranie/instalowanie
  • Odpowiedz
@Medonix wybacz obywatelu towarzyszu, naprawdę nie chciałem chłopaka doprowadzić do ogłupienia, to straszne co zrobiłem.
Wybaczcie towarzyszu, nie chcę na Syberię
  • Odpowiedz
@07zglosSie to musisz zrobić przez aplikację w telefonie, na konsoli niestety jest tylko opcja zakupu, ale przez telefon pobiera bez problemu choć tu też muszę się w pierś uderzyć, że testowałem to tylko na najnowszym xboxie, choć z tego co wiem na xboxie one też to działa.
  • Odpowiedz