Wpis z mikrobloga

#gasnica #pozar #judaizm #afera #wtf

Czego dowiedzieliśmy się dzięki jednej odpalonej gaśnicy?
- że najważniejszą religią dla POPiS-u i lewicy jest judaizm
- że wszyscy politycy tych partii boją się Żydów, jak ognia i gotowi są przed nimi poniżyć przekraczając granice skrajnego upodlenia
- że w polskim sejmie od lat odprawiane są jakieś dzikie gusła i tylko jeden człowiek się temu procederowi sprzeciwia, a te gusła są oczywiście niczym innym, jak zaznaczaniem zdobytego terytorium, dokładnie tak samo, jak to się dzieje przy ekspansji islamu (polecam przy okazji „Światy islamu” Chodakiewicza, tam ten proces wasalizacji elit jest szczegółowo opisany)
- że na jedno gwizdnięcie na kolana przed Panami padają prezydent RP Duda, biskup Ryś, wszyscy mainstreamowi dziennikarze i publicyści, a wesołek Hołownia posuwa się tak daleko, że szantażuje wicemarszałka Bosaka, próbując go zmusić do udziału w żydowskich obrzędach (czego jeszcze w historii Polski chyba nie było)
- że nawet duża część Konfederacji wykazała się kręgosłupami miękkimi, jak plastelina
- że, i to jest w sumie najsmutniejsze, ci wszyscy ludzie zawsze będą służyć Unii, Żydom, agenturom do których są w danym momencie przypięci i w nosie zawsze będą mieli jeden kraj: Polskę.
Podziękujmy wszyscy Grzegorzowi Braunowi, że jedną gaśnicą znegliżował tę żałosną sytuację.

https://twitter.com/1972tomek/status/1735045929789427788
Pobierz PosiadaczKonta - #gasnica #pozar #judaizm #afera #wtf 

Czego dowiedzieliśmy się dzię...
źródło: GBQgZNxXAAA4ETY
  • 30
a czemu nie pokażesz zdjęć z kościoła i obrzędów? Mszy jak politycy chodzą? Jeśli pozwalają na to to, dlaczego nie na takie obrzędy? Jeśli w konstytucji jest wolność wyznaniowa to czemu chcesz jej zakazać?


@Ka4az: Bo jeśli w Polskim Sejmie ma być jakikolwiek symbol religijny to niech przynajmniej będzie on korespondował ze społeczeństwem któremu ten sejm podobno służy a nie odnosił się do religii której ma w statystykach.
Pobierz PosiadaczKonta - >a czemu nie pokażesz zdjęć z kościoła i obrzędów? Mszy jak politycy...
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-12 180646
@PosiadaczKonta: Żydzi nie są dla mnie żadnym problemem w tym kraju. Są Polakami w innej wierze. Ludzie o mentalności lorda Farquaada ze Shreka, którzy są gotowi poświęcić wszystko i wszystkich, dla swojej idei - są dla mnie dużym problemem. Ludzie jak Kaczyński, JKM czy właśnie Braun. Bardzo, bardzo niebezpieczne osoby.
@r5678: zgadzam się, że Braun zrobił swojemu ugrupowaniu wielką krzywdę, nawet jeżeli to wywoła szerszą debatę na temat potrzeby prezentowania religijnych obrzędów w parlamencie - to i tak smród przy Konfedracji zostanie, jako tych ludzi niezrównoważonych i niepoważnych. Nikt nie będzie później patrzył, że bo była inicjatywa pojedynczego posła tylko całego ugrupowania.

Ale pisanie, że foliarstwem jest myślenie, że polski parlament jest zdominowany uległością i służalstwem przed Izraelem jest głupie.
Szury
@PosiadaczKonta:

Ktoś tu mówi o polaryzacji a sam potrafi tylko nazywać szufladki.


Używam waszych określeń, misiek. Bardzo mi przykro, że nie ma na Wykopie aktywnych centrystów.

Jak ja jestem lewakiem albo konfiarzem to ty chyba miałeś wylew.


Napisał Sommer wrzucający żałosną obronę #!$%@?, jakim jest Braun, próbujący odwracać uwagę od czynu zabronionego niczym PiS - "ale oni x".

Tak, jesteś konfiarzem bo łykasz te fanaberie. NIkt normalny po przeczytaniu tego wysrywu
@PosiadaczKonta: to dlaczego JE Sławomir "IPBOX" Mentzen złożył wniosek o zawieszenie JE Grzegorza "Szczęść Boże" Brauna w prawach członka konfederacji? Czyżby był żydowskim agentem jak POPIS?