Wpis z mikrobloga

Szukam prezentu dla ojca i pomyślałem o zestawie do detailingu. Nic nie wiadomo co ale ma czarny lakier więc upierdliwy a że o auto dba bardziej niż o zone to też nie chciałbym żeby to było coś podstawowego. Jakieś ręczniki, kosmetyki must have, pędzelki itp. Budżet do 400-500. Jakieś polecane gotowe zestawy? Albo czego na pewno nie mogę ominąć? #detailing #samochody #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
@Adams_GA Szukaj czegoś od 3D Car Care, super pasty i preparaty. Co do sprzętu to koniecznie polerka, bez tego ciężko w ogóle mówić o detailingu (przynajmniej tym zewnętrznym).
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Pewnie będą ludzie polecać zestawy z ADBL (też fajne) ale ja bym zaproponował (jeżeli oczywiście będzie miał gdzie myć) pianownicę ręczną i chemię (apc, koncentrat do mycia i jakiś wosk) - może być ADBL a jeszcze lepsze Tenzi. No i do tego ze trzy pędzelki oraz ręczniki do wycierania - może też z Tenzi, chociaż przyznam, że nie wiem jaka gramatura i jaki producent będzie najlepszy. Wydaje mi się,
  • Odpowiedz
Ja zazwyczaj kupuje na necie w shiningcar, ale to kwestia przyzwyczajenia. Na forum kosmetykaaut możesz pytać o rabaty, zawsze kilkanaście złotych taniej.
  • Odpowiedz