Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich w ten piękny polski zimowy wieczór czyli w ciape i gówno pośniegowe ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale, ten wieczór nie mógł by być lepszy bo przyszła pora na moją #pokapake
Moim Mikołajem okazał się @Bekovsky.
Kurde Miras ale mi chłopie wieczór i kilka następnych dni zrobiłeś to ja nawet nie mam słów.
Zacznijmy od szalika - barwy rzecz święta( ͡º ͜ʖ͡º)
Najlepsze jest to że kupiłem identyczny @kasmiros i nawet mu w liście pisałem że już od dawna taki chciałem sam sobie kupić ale jakoś nie miałem weny. W imie zasady że ja nawet u siebie robię na #!$%@? :)
Następnie koszulka - no prze genialna. Moje 2 ulubiene reżysery w jednym (ʘʘ)(ʘʘ) No nie wiem co więcej napisać zatkało mnie normalnie ()
3. Kubek z ogór rickiem. Przegenialny jest. Ten odcinek to jeden z moich ulubienych. Będę miał do roboty #pdk @Bekovsky.
3. Cigaro. Szczerze to tak urzekło mnie opakowanie tego w ten papier że postanowiłem zostawić jak jest. Cygaro odpalam w wyjątkowych sytuacjach z wyjątkowymi ludźmi więc będzie czekać na mojego przyjaciela aż się zjedziemy. Na 100% jest zajebiste. Skąd wiem? Bredzę :D
Do tego tona słodyczy. No urzekłeś mnie tą dbałość o moją alergie na orzechy. Ona nie jest jakoś bardzo silna jak coś, do tego stopnia że nawet nie wpadłem na to że michałki białe odpadną xddd
Ale to było takie cholernie mile że wziąłeś to pof uwagę ()

Do tego list, ten początek i ogólnie to poczucie humoru. no piękne.
Dziękuję jeszcze raz Miras. Wesołych Świat

#wykopaka
Ysior - Witam wszystkich w ten piękny polski zimowy wieczór czyli w ciape i gówno poś...

źródło: temp_file1457395960563951667

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Ysior hahaha 5 minut temu skomentowałem pakę @kasmiros że fajny szalik, patrzę a tu kolejny taki sam i to jeszcze w poście Mirka co był Mikołajem u tamtego kolegi xD
To musi być symulacja ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bekovsky well done ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ysior: jeszcze jakby @Bekovsky dostal szalik rks huwdu od swojego mikojaja to nie wiem, chyba bymsie zesral ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze smiechu oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Barwy rzecz święta ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzisz kumplu to juz mozemy isc na żyletę wystrojeni ( )
  • Odpowiedz