Wpis z mikrobloga

@getin to wskaż mi proszę drugą osobę z mandatem poselakim, która pod wpływem emocji zrobiła coś podobnego co Braun - zaatakowała druga osobę i naruszyła jej nietykalnosc cielesną w sytuacji analogicznej, tzn. gdy druga osoba nawet nie odzywała się, nie spojrzała czy nawet nie wiedziała o obecności tego furiata, typowa jednostronna agresja wywołana powodem totalnie z dupy, który powstał wyłącznie w głowie agresora.
@getin gdzie? Nie widzę tam bezpodstawnej jednostronnej agresji, a jakiś protest. Bez emocji i furia twa. Zwykły sprzeciw, dokładnie tak jak może to się odbywać w cywilizowany sposób. Nikt nie ucierpiał, nikt nie został pobity jak w przypadku dauna, nie zniszczono prywatnego mienia. Powiedziałbym że to antyprzyklad twojej tezy.
Nikt nie ucierpiał, nikt nie został pobity jak w przypadku dauna


@d_garm: widzisz co chcesz widzieć i histeryzujesz strasznie xD typowa lewica
@getin iks de. No nic że ostatnim podobnym wybrykiem było striggerowanie nie jakiej Mariki na widok torby z tęcza. Prawaki mają coś z głową i problemy z opanowaniem agresji. Z logicznym myśleniem również. Zresztą skrajna lewica i antifa to to samo, jesteście siebie warci. Trzeba mieć dwucyfrowe IQ albo mocne traumy w dzieciństwie, żeby się identyfikować z jednymi lub długimi. Agresja nigdy nie będzie tolerowane w cywilizowanym świecie. To nie Rosja.
@d_garm: po prostu zauważyłem, że faceci lewactwa mają takie typowe żeńskie cechy, histeria, przerysowanie, przecież braun nikogo nie pobił, na co to zmyślanie? a na końcu jebnąłeś focha i już sie #!$%@? o rzeczy o których nie było mowy (też typowo kobiece)
@getin zanim zaczniesz komentować to najpierw zapoznaj się z faktami. Ja wiem, że dla typowego prawactwa istnieje symptom wyparcia faktów, które są niewygodne, ale na filmie wyraźnie widać szarpanie. Zresztą sam atak Brauna jest agresja sama w sobie. No ale ja wiem, że dla was skrajnych prawakow to agresja nie zakończona hektolitrami krwi to nie jest naruszenie nietykalności drugiego człowieka. Definicja prawną i sądy jednak twierdzą inaczej. Gościu jest niebezpieczny dla otoczenia.
że dla typowego prawactwa istnieje symptom wyparcia faktów


@d_garm: jak w przykładzie powyżej, a dla lewactwa to polecam zapoznanie się z:
naruszenia nietykalności cielesnej Posła na Sejm RP do 5 lat więzienia
coś jeszcze synek?
jakieś wyparcie, czy zaparcie?
xD
@getin tak, podała mu gaśnice, odpaliła ją i biedny sprowokowany Braun bronił się przed napascia żydowska, próbując się przebić przez proszek z gaśnicy. Chyba oglądałeś całe zajście od tyłu. Serio, lecz się.