Wpis z mikrobloga

Dla mężczyzny takiego jak ja nie ma nic gorszego niż osamotnienie w wielkim mieście. Bo samo to że od dłuższego czasu robię w tej samej firmie nie ma już sensu, bo wszyscy z roboty których znam rozchodzili się już dawno albo ich zwolniono, nie mam z kim pogadać do tego dosrali nam nadgodzin, i to przed świętami. Tylko w moim rodzinnym mieście mam znajomych bo w Poznaniu to nie mam z kim wychodzić nawet na koncerty bo nikogo nie znam poza znajomymi mojej siostry. A sami ludzie wogóle nie dają się poznawać bo mają swoje ekipy od wielu lat nie mówiąc już o dziewczynach które są nauczone chyba tylko szukać księcia z bajki. Mam gdzieś takie miasto, niby dużo oferuje i jest "otwarte", a tak naprawdę to najwięcej odrzucenia i pogardy doświadczyłem właśnie tutaj, w wielkim mieście.
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #samotnosc #bekaznormictwa #stulejacontent #imprezujzwykopem
NevermindStudios - Dla mężczyzny takiego jak ja nie ma nic gorszego niż osamotnienie ...

źródło: nekonightpoznan

Pobierz
  • 5
@sinls: studiowałem, robiłem różne rzeczy, poznawałem ludzi, teraz pracuję, ale i tak w tym mieście czuję się jak intruz, jak ktoś na kogo należy uważać i nie patrzeć mu w oczy. A w moim rodzinnym mieście bynajmniej jestem u siebie, no i ludzie nie są tak zrąbani jak tamci.