Wpis z mikrobloga

To jest po prostu dla mnie niebywałe w jak bardzo wpływowym faszystowskim #!$%@? żyjemy, nieironicznie.
Wczoraj każdy gardził występkiem Brauna a teraz widzę masę zachwalających go komentarzy, szczególnie zza granicy.
Typ odpalił gaśnicę proszkową w Sejmie żeby zgasić parę świeczek, wycelował w innych ludzi i z premedytacją wycelował w twarz kobiecie robiąc burdel w holu sejmowym.
Podstawowym argumentem konfiarstwa jest to, że sejm to nie jest przecież synagoga xD
No i co właściwie z tego? A to dlaczego katolskie choinki tam sobie stoją i wiszą krzyże?
Właśnie w tym rzecz, że rozumowanie przeciętnego kuca nie wychodzi poza znaczną skalę.
Braun nie usprawiedliwiał swojego zachowania wolnością Polski od Żydów tylko usprawiedliwiał go jakimś teologicznym bełkotem o satanizmie Hanukkah, a to jest dużo gorsze i pokazuje skalę oszołomstwa.
Bo jakieś tam bełkoty o zależności Polski od Żydów powiedzmy mogłyby teoretycznie istnieć realnie, materialnie (nie ma czegos takiego, ale hipotetycznie mogloby to byc mozliwe) a mówienie o satanizmach i o jakiejś ochronie przed teologicznym zagrożeniem to jest po prostu odklejenie od wszystkich czterech ścian xD
Więc zdaniem tego faszola, trzeba bronić klerykalnej integralnosci panstwa polskiego, on nie kierował się niczym innym, typa nie obchodzi przecież wojna nawet Palestyna-Izrael.
On jest po prostu tak naprawde fanatycznym księdzem w sejmie ale bez sutanny i bez tytułu księdza, który dodatkowo jest niepoczytalny i posuwa się do aktów przemocy żeby osiągnąć swoje a tacy ludzie nie powinni sprawować władzy w kraju świeckim, nie ważne jaki procent obywateli jest religijna bo ludzie tacy jak on nie szanują zagwarantowanej przez konstytucje wolności wiary i wyznania, zatem należy ich usunąć od stanowiska poselskiego.
#polityka #polska #bekazprawakow #bekazkonfederacji #takaprawda #bekazpodludzi #bekazkatoli
Filippa - To jest po prostu dla mnie niebywałe w jak bardzo wpływowym faszystowskim #...

źródło: temp_file4037517046261847530

Pobierz
  • 16
@filip-juzwf: Oh, świat nie jest piękny ale zadaniem ludzi jest to, żeby się starać go zmienić. Polska była i jest wielokulturowym krajem i nacjonalistyczny bełkot tego nie zmienia. A pomijając kwestie wyznaniowo-społeczne, to wypalanie drugiemu człowiekowi gaśnicą prosto w twarz jest karygodne. Zapamiętaj chłopcze, słaby człowiek rodzi się i dostosowuje do otaczającego świata, a silny chce go zmieniać i czynić lepszym
@Filippa: zgasił to co w tym miejscu nie powinno się palić :)
Ja go nie lubię ale zwracam uwagę na hipokryzję lewactwa która równa się sile hipokryzji prawactwa. Ja tu jestem najzdrowszym osobnikiem bo patrzę obiektywnie a że tobie to nieodpowiada to widocznie należysz do którejś ze skrajności, jak strzelam lewactwa.
@Filippa: zgasił to co w tym miejscu nie powinno się palić :)

Ja go nie lubię ale zwracam uwagę na hipokryzję lewactwa która równa się sile hipokryzji prawactwa. Ja tu jestem najzdrowszym osobnikiem bo patrzę obiektywnie a że tobie to nieodpowiada to widocznie należysz do którejś ze skrajności, jak strzelam lewactwa.


@Protectorx: XD
@Filippa patrząc po wykopie i social mediach to można odnieść takie wrażenie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę że jest to głośna mniejszość i większość ludzi jednak jest normalna i nie popiera tego aktu.

Tą głośna mniejszość ładnie widać po wyniku wyborczym konfy
Wczoraj każdy gardził występkiem Brauna a teraz widzę masę zachwalających go komentarzy, szczególnie zza granicy.


@Filippa: rzeczowa krytyka zabobonów jest jak najbardziej wskazana. Ale nie w postaci fizycznej konfrontacji. Dodatkowo Braun (i nie tylko on) nie ma zielonego pojęcia co to jest Racja Stanu. Są tacy politycy, którzy dla chwili "chwały" i błysku fleszy popełnią dowolną obstrukcję. Nie różnią się dla mnie niczym od meneli spod tagu #patostreamy
A ci co