Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Zwracam się z nietypową prośbą. Szukam widelca, konkretnego, nie podobnego. Ma wartość sentymentalną i niestety został przez przypadek zgubiony... Na 99% jest to widelec radzieckiej produkcji marki Hepx. Widelec jest dość mały, myślę, że jakieś 30% mniejszy od standardowej wielkości. Bardzo zależy mi na znalezieniu dokładnie tego widelca. Oczywiście zapłacę. Mam nadzieję, że tutaj znajdzie się ktoś kto ma taki schowany w szufladzie :) Załączam zdjęcia.
Pozdrawiam
#sztucce #prl #antyki #gerlach #kuchnia
WM111 - Witam wszystkich. Zwracam się z nietypową prośbą. Szukam widelca, konkretnego...

źródło: widelec

Pobierz
  • 17
  • 1
@Mr_3nKi: mam nadzieję... moc wykopu jest potężna
@peeteer: zagadaj z babcią jeśli taki ma ;)
@marks: dzięki ;) pewnie gdzieś źle zrozumiałem, rosyjski ostatni raz miałem w gimnazjum
@dzieju41: szkoda gadać... pewnego dnia opuścił mieszkanie najprawdopodobniej w białym pudełku po chinczyku... Rosja, Chiny, najgorsza kombinacja z możliwych...
@sameowoce: tak jak pisałem, duża wartość sentymentalna, inaczej nie zawracałbym sobie i Wam głowy
@coswtendesen: również prośba o pogadanie
@WM111: Jak dla mnie to ten sam wzór (sprawdzałem na zniekształconym powiększeniu symbol po symbolu): https://www.olx.pl/d/oferta/nowy-komplet-sztuccow-produkcji-zsrr-ze-stali-nierdzewnej-CID628-IDNcxLl.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=1

Poproś sprzedawcę o lepsze zdjęcia. Perspektywa i ułożenie sztućców zniekształca wielkość widelców. Kolor też różny przez oświetlenie. Na ogłoszeniu na ostatnim zdjęciu chyba lepiej widać i kolor identyczny.
o.....o - @WM111: Jak dla mnie to ten sam wzór (sprawdzałem na zniekształconym powięk...

źródło: wid

Pobierz
  • 0
@olo-bolo: Widziałem to ogłoszenie, niestety to nie jest ten sam wzór. Spójrz na to jakie jest wykończenie w części przy zębach. Brakuje tu też tego wzoru słońca u góry. Ten którego szukam jest też węższy. Łyżki z tego ogłoszenia mają właśnie taki wzór jak szukany widelec :) Napiszę do właściciela czy ma też na sprzedaż widelec, który jest w "łyżkowym wzorze", może po prostu nie ma go na zdjęciu :) Dzięki,
  • 0
@olo-bolo: TAK! To ten sam :D jak się mogę po niego zgłosić? :) Jeszcze pytanir odnośnie wielkości. Czy on też jest mniejszy od standardowego widelca?
@olo-bolo: O stary rozwikłałem tego rebusa na twoim profilowym. Trzymaj się. Nie jesteś pierwszym ani ostatnim który jest prześladowany tutaj. Lukardio dziś się do tego przyznał, że to zorganizowane akcje. Przejrzyj mój profil.
  • 0
Podbijam. Szukam dalej, nie tracę nadziei😆 Gdyby ktoś miał taki widelec na stanie to prośba o wiadomość :)