Wpis z mikrobloga

#ator Nieźle nasz rubaszny przyjaciel poleciał dzisiaj rano, na grubo.

'Każdy komentarz, nawet napisany gdzieś tak na fb, który pochwala to co zrobił Grzegorz Braun, może spowodować że któregoś dnia o 6-tej rano zapukaja do was policjanci, wywloką was w kajdankach na komisariat. Tam was przesłuchają, postawią wam zarzuty, a następnie staniecie przed sądem za komentarz'

Wg logiki grubasa, prawie wszyscy komentujący zachowanie Brauna staną przed sądem, po ówczesnym wywleczeniu ich o 6-tej rano i zakuciu w kajdanki. Teorie o tym że już dawno odleciał na Nibiru czy Andromedę uważam za prawdziwe.
  • 5
@haeduan: To niezły prawnik

o 6-tej rano zapukaja do was policjanci, wywloką was w kajdankach na komisariat.

A jak nie otworzę, bo ja na przykład nie mam w zwyczaju otwierać drzwi jak nikogo się nie spodziewam? Będą mi dochodzeniowcy drzwi wywalać taranem, czy wtedy normalnie po czarnych dzwonią i chłopaki przyjeżdzają na dwa busy na huki mnie wyciągać z tego kwadratu?
Jeżeli dobrowolnie polubownie normalnie kulturalnie będę postępował przy zatrzymaniu i
@NieoznaczonaReklama: no formalnie tak to wygląda, ale tak w stanie faktycznym to bardziej jednostronne oświadczenie bym powiedział, bo raczej słownikowej definicji przesłuchania to nie spełnia, ale to i tak nieistotne w gruncie rzeczy
z fartem