Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #polska #bekazpodludzi #izrael #neuropa #4konserwy #takaprawda #konfederacja

Większe gromy oburzenia z ust polityków na Brauna na zgaszenie kilku świec niż na premiera Izraela, który odpowiada za mordy na tysiącach niewinnych dzieci.

Żyjemy w świecie niebywałej podłości. Myśl, że jestem częścią takiej bezdusznej, amoralnej cywilizacji napawa mnie wstrętem i odrazą do niej. Tu nie ma za co walczyć i czego bronić.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli Ukrainy też nie powinniśmy wspierać jak rozumiem?


@kvas: przecież na wsparcie Ukrainy patrzymy przez pryzmat interesu Polski, a przynajmniej tak powinniśmy patrzeć. A w naszym interesem jest posiadanie bufora pomiędzy nami i Rosją (tak, wiem o Królewcu).
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik A robiliśmy to kiedykolwiek? Bo najpierw było zesranie proukraińskie i antyrosyjskie bo nie chcemy ruskich czołgów pod Warszawą, a jak entuzjazm opadł i pojawiły się problemy to przechodzimy w drugą stronę
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik Nie, widziałem jak wpuszczono miliony Ukraińców, rozdano im zasiłki, przywileje, wpuszczono do swoich domów, na Ukrainę bez zastanowienia wysłano sprzęt wojskowy, autobusy, bodajże tramwaje, robiono zbiórki, wysłano humanitarkę która była rozkradana ale nie można było o tym mówić bo to wspiera Rosję. Do tego zniesiono cła i otworzono europejski rynek na Ukrainę niech sobie odbiją straty naszym kosztem
  • Odpowiedz
@kvas: ja tam w dupie mam te ich świeczki, ale Braun jest #!$%@? troglodytą, jeżeli uważa że do ich zgaszenia potrzebna mu była gaśnica i celował jeszcze w ludzi. To jest polityk a nie Seba na proteście XD
  • Odpowiedz
gaśnicą proszkową

w centrum parlamentu

bez zagrożenia pożarowego

ale z narażeniem życia osób postronnych (astmatyka może zabić)

i z wkopaniem kolegi z partii w kłopoty, opóźnieniem prac sejmu i narażeniem opinii kraju

A ty sobie wycierasz mordę ludobójstwem żeby sprowadzić wybryk idioty do błahostki. I ty mówisz o podłości jak trzymasz stronę takiego jaskiniowca.

@bo-banley: No rzeczywiście, użycie gaśnicy proszkowej w sejmie jest gorsze od ludobójstwa.
  • Odpowiedz