Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #polska #bekazpodludzi #izrael #neuropa #4konserwy #takaprawda #konfederacja

Większe gromy oburzenia z ust polityków na Brauna na zgaszenie kilku świec niż na premiera Izraela, który odpowiada za mordy na tysiącach niewinnych dzieci.

Żyjemy w świecie niebywałej podłości. Myśl, że jestem częścią takiej bezdusznej, amoralnej cywilizacji napawa mnie wstrętem i odrazą do niej. Tu nie ma za co walczyć i czego bronić.
  • 29
  • Odpowiedz
Większe gromy oburzenia z ust polityków na Brauna na zgaszenie kilku świec niż na premiera Izraela, który odpowiada za mordy na tysiącach niewinnych dzieci.


@Lord_Apatii_i_Depresji: Ludzie mieli w dupie słowa Izraelskich polityków, w których zapowiadali wprost łamanie prawa międzynarodowego czy choćby mówienie o tym, że Palestyńczycy to zwierzęta. Ale za to że Braun zgasił świeczkę to by go już najchętniej powiesili publicznie. Okazuje się że możesz sobie bombardować budynki cywilne 500kg
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: Dokładnie. Państwo okupujące Palestynę popełnia zbrodnie wojenne i morduje dzieci w strefie Gazy, a do naszego sejmu wpuszczani są jego przedstawiciele żeby odprawiali sobie jakieś syjonistyczno-talmudyczne gusła. Brawo poseł Braun. Jedyny odważny.
  • Odpowiedz
@misund: @Lord_Apatii_i_Depresji ale wiecie, że religijni Żydzi są przeciwni państwu Izrael, nie uznają go i nie obchodzą żadnych świąt narodowych tego kraju a także ich przedstawiciele wypowiadają się za jego likwidacją? Więc Chasyd żyjący w Polsce os pokoleń nie może mieć przez kilka dni w roku zapalonej świeczki na korytarzu, bo po drugiej stronie świata Syjoniści których nienawidzi coś tam coś tam ale Katolicy mogą mieć 365 dni w roku w
  • Odpowiedz
  • 0
@bo-banley

w centrum parlamentu

bez zagrożenia pożarowego
ale z narażeniem życia osób postronnych (astmatyka może zabić) i z wkopaniem kolegi z partii w kłopoty, opóźnieniem prac sejmu i narażeniem opinii kraju A ty sobie wycierasz mordę ludobójstwem żeby sprowadzić wybryk idioty do błahostki. I ty mówisz o podłości jak trzymasz stronę takiego jaskiniowca.

Przekonałeś mnie, odpalenie gaśnicy w parlamencie, wkopanie na minę kolegę z partii i opóźnienie prac sejmu jest jednak większą
  • Odpowiedz
Przekonałeś mnie, odpalenie gaśnicy w parlamencie, wkopanie na minę kolegę z partii i opóźnienie prac sejmu jest jednak większą zbrodnią niż popełniane zbrodni wojennych.


@kvas: jesteś obywatelem Polski czy Izraela/Palestyny?
Swoje poglądy opierasz na tym, co się dzieje w Polsce, co jest złe dla Polski, czy dla np. Hutich w Jemenie?
  • Odpowiedz