Wpis z mikrobloga

Halo #wykop! Mamy tutaj rasowego wykopakowicza!
#pokapake
Zaglądam do paczki i co widzę, opus magnum, marzenie każdego biorącego udział w wykopace!
Pietrucha, soczek jabłkowy, kwas cytrynowy, drożdże mówi Wam to coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc jestem niesamowicie zaskoczony oraz oszołomiony prezentem od @skomplikowany_system_luster.
Kolego, to co zrobiłeś jest naprawdę godne uwagi!

Zatem niech zacznę,
Moja paczka po otwarciu ukazała historię wykopaki #pdk (pic. rel.)
Od razu wiedziałem, że tutaj nie będzie obierania cebuli, że trafiłem na kogoś kto daje całego siebie w przygotowanie paczuchy. Zrobiłeś mi bardzo dużo uśmiechu na twarzy i myślę, że będzie on się często powtarzał, podczas korzystania z Twoich prezentów!

Co do prezentów:
Sękaczke, mmm pycha właśnie wciągnąłem jednego! Cudowna ilość! Będzie na następny miesiąc albo dwa!
Piwerko – lokalne z Grudziądza, faktycznie nie piłem, jak spróbuję dam znać!
Podkładka pod myszkę… XDDDD Od jutra w użytku!
No kawka będzie pita i marszałek rotacyjny będzie towarzyszył w porannym rytuale kawusi ( )
I cyk karniaczek, Pan Piłkarz będzie patrzył na mnie czy dobrze klikam w kąkuter
Lubię gotować + moje dzieciaki lubią LEGO hmmm jak to połączyć? Brawo, udało Ci się!
Solniczka i pieprzniczka LEGO będą od jutra pomagać robić obiady
Długopis aka Duda będzie wymagany w podpisywaniu zwolnień ze szkoły ;d
Medalion wiedźmina ze szkoły małpy, już nawet zaczął drgać bo sąsiad był blisko ;>
Gra trafiona w samą 10! O to chodziło, będę pykał z całą rodziną – dzięęęki!
Książki już nie długo zacznę, zdam relację!
No i tak, pisałem, że lubię grać w gry ale nie mam na czym…. Więc dostałem konsole!!! @!!#@$# Nie wiem co mam powiedzieć zaraz odpalam i będę grał w grę! Stary poszalałeś ????

Podsumowując kolega @skomplikowany_system_luster jest rasowym wykopakowiczem i polecam wszystkim allegrowiczom otrzymać prezent od niego co nie @choochoomotherfucker ;>

Jestem wzruszony i czuję siłę wykopu, na to wygląda że jeszcze są tu ludzie którym się chce!
I dziękuję za podtrzymanie tego ducha świątecznego, którego mam od czasu jak spadł śnieg xD (którego już nie ma ;().
Dziękuję za włożenie dużo serca, siły i czasu w tą paczkę i liczę na utrzymanie znajomości nawet poza tym portalem ????
Odezwę się na PW i już teraz zapraszam na obiadek do mnie… Posolę i popieprzę LEGO :D

P.S. Aa bym zapomniał, koteł już się bawi pietruszką! :D

#wykopaka
officialmirekaccount - Halo #wykop! Mamy tutaj rasowego wykopakowicza! 
#pokapake
Zag...

źródło: IMG_20231212_202916

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz