Wpis z mikrobloga

#lenovo #laptopy #thinkpad

Polityka cenowa Lenovo w tym kraju jest nienormalna.

Szukalem thinkpada 14-16”

Zeby to mialo rece i nogi to trzeba brac T/P/14/16

No to ryzen 7, 16gb ram, 1tb, matryca z normalnymi barwami 400nit, powiekszonq bataria, modem lte,

No i taki John Smith placi za takiego biurowego lapka z $1000 w dobrym promo. A u nas? W naprawde tanim konfiguratorze wyszlo mi 8400, tak srednio to z 9-10 takie gotowce.

To za ta kase to ja mam macbooka pro poprzedniej generacji gdzie w tej chwili juz chyba nie ma zadnej przewagi thinkpadow.

Matryca sztos, klawiatura chyba nawet lepsza jiz w thinkpadach ktora przez dluuuugi czas uznawalem za niedoscigniony ideal. Brak trackpointa rekompensuje najlepszy touchpad na rynku. Wydajnosciowo sztos, bateria 10h, nie ma opcji lte ale odpalenie hostpota to 4 sekundy, nawet telefonu nie trzeba z kieszeni wyciagac.
  • 4
  • Odpowiedz
No i taki John Smith placi za takiego biurowego lapka z $1000 w dobrym promo. A u nas? W naprawde tanim konfiguratorze wyszlo mi 8400, tak srednio to z 9-10 takie gotowce.


@MercedesBenizPolska: Ale oni mają w dupie czy kupisz. To laptopy do korpo, u mnie jak wymieniali sprzęt to leciały nowe Elitebooki, Elitedeski, monitory i peryferia więc pewnie dobre kilkadziesiąt o ile nie kilkaset złoty do kieszeni HP.

Zeby to
  • Odpowiedz