Wpis z mikrobloga

może i Konfederacja straci wizerunkowo, ale to tylko dlatego, że nie są populistami jak wszystkie inne partie. „Oj jakie ładne świeczki, piękne, to chyba zapachowe?”
Chcą rozdziału kościoła od państwa? Chcą. Nie tylko kościoła katolickiego. I pokazują to bardzo obrazoburczo.
#sejm #polityka #konfederacja
  • 14
  • Odpowiedz
@winzip: jest krzyż, powinny być symbole innych religii, jakby nie było krzyży w Polskim sejmie to nie powinno być również jakichś żydowskich świeczek, zresztą ku*wa ten kretyn nie musiał używać do tego gaśnicy, może i zrobił content, ale dla naszego kraju jednoznacznie negatywny xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii dlaczego tak uważasz?
@gardzenarodowcami mam nadzieje, ze za tej kadencji z sejmu znikną wszelakie symbole religijne. Ile żydowskich symboli religijnych wisi w izraelskim parlamencie i ile obok nich wisi tam katol krzyży?
  • Odpowiedz
@winzip: A niby co to jest jak nie populizm? Nie ma to żadnego przełożenia na rzeczywistość poza czarnym PRem i podnieceniem twardego elektoratu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii to jest wyrażenie - nie ma miejsca w parlamencie na symbole religijne państw, które dokonują czystek w wojnach religijnych. #!$%@? Ci sie coś z tym populizmem.
  • Odpowiedz
@winzip: No chyba nie spodziewali się medalu xD każdy z dwucyfrowym IQ wiedział jak to się skończy.

A teraz meritum co atak na menorę ma wspólnego z państwem Izrael? Czekam na wytłumaczenie. To tak jakby atak na krzyż był atakiem na Watykan?
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii
Ja nie wiem czego oni sie spodziewali xD ale komentarze internautów nie są jednoznaczne :p

ale jak to co to ma wspólnego? 75% ludności Izraela to wyznawcy Judaizmu? Izrael #!$%@? w palestynskie dzieciaki? Obywatele Izraela mają najgorszy spośród wszystkich turystów w Polsce (Kraków,Oświęcim) pijar?
  • Odpowiedz