Wpis z mikrobloga

Chciałbym przypomnieć, że absolutnie KAŻDY człowiek, który głosuje na Konfederacje, popiera to co robi Grzegorz Braun


@Barabasz111: głupszej wypowiedzi dawno nie słyszałem. To tak jak byś napisał że każdy piszący na wykopie jest debilem.
  • Odpowiedz
Głosując na konfederacje legitymizujesz postać Grzegorza Brauna


@Barabasz111: głosując na lewicę uważasz że Żukowską jest inteligentna. Głosując na KO uważasz że Jachira jest inteligentna. Głosując na trzecią drogę popierasz likwidację gotówki. Taka to Twoja upośledzona logika.
  • Odpowiedz
  • 0
@japycz: Uważam ich za wadliwe części tych ugrupowań, jednak wiem, że głosując na owe ugrupowania, doprowadzam do tego, że dostaną się takie jednostki do Sejmu. Jednocześnie jest różnica między głupimi występami Jachiry, czy Żukowskiej, a rozpylaniem gaśnicy na uroczystości z dziećmi, przy okazji niszcząc wizerunek Polski na świecie.
  • Odpowiedz
Uważam ich za wadliwe części tych ugrupowań, jednak wiem, że głosując na owe ugrupowania, doprowadzam do tego, że dostaną się takie jednostki do Sejmu


@Barabasz111: jak sam widzisz czasami trzeba wybrać mniejsze zło.

Jednocześnie jest różnica między głupimi występami Jachiry, czy Żukowskiej, a rozpylaniem gaśnicy na uroczystości z dziećmi


@Barabasz111: oczywiście, z tym że jak byś nie zauważył do czegoś takiego posunął się dzisiaj. Conajmniej dziwnie brzmi ocenianie kogoś za
  • Odpowiedz
  • 0
@japycz: Grzegorz Braun od lat dopuszcza się takich zachowań i to jest tylko kolejny przykład szkodliwego odklejenia, które sobą reprezentuje. Głosując na Konfederacje, głosujesz na niego
  • Odpowiedz