Wpis z mikrobloga

Czasem jak się nudzę w robocie to rzucam chętnie okiem na filmiki z #wroclaw jak #kurierzy od jedzenia dostarczają z knajp. Czasem zobaczy się jakaś nowa knajpę, czasem jakiś ciekawy skrót, a czasem zwyczajnie można się zdziwić jak wyglądają wnętrza niektórych kamienic.

Natomiast naprawdę dziwi mnie jak często tam można zobaczyć jak regularnie potrafią olać prawo no bo przecież skuterem to nie jest to samo. Generalnie rozbawiło mnie akurat tym razem jak fajnie pan kurier wyedytował tutaj filmik.

Od 8:56 sobie tupta po odebraniu zamówienia z Talerzyków na Bogusławskiego. Potem widać jak siada na skuter i się wychyla czekając na przejazd auta. W 9:11 po wyjściu z burgerowni (bodajże Garage Burger) na tej samej ulicy widzimy już jak skuter jest zaparkowany pod prąd 56 metrów dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym samym filmiku kilka razy wjazd po chodniku pod chałupę klienta.

Generalnie zwyczajnie mnie bawi jak potem większość tych gości z deliverki marudzi na to jak jeżdżą inni kierowcy, a samemu nigdy nie widzi problemu u siebie.

#delivery
Darth_Gohan - Czasem jak się nudzę w robocie to rzucam chętnie okiem na filmiki z #wr...
  • 3