Wpis z mikrobloga

#sejm przed sekundą typ z PO/KO mówi że są za wolnością w sieci, wolnością słowa, a teraz baba z PO/KO (jednak z SLD akurat ta jedna jest - ale stanowisko KO też jest przeciw tak rozumianej "mowie nienawiści") mówi że trzeba ludzi ARESZTOWAĆ za mówienie że LGBT to zboczenia lub propaganda. xd...

#ankieta #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi

PO i lewica światopoglądowa jak oni to

  • rozsądek. Wolność słowa(*). (*)o ile dla LGBT 27.5% (11)
  • obłuda i hypokryzja, ha tfu na nich 72.5% (29)

Oddanych głosów: 40

  • 16
@decentralizacja: zakaz szykanowania rodaków

a nie-roadków? co ma do tego bycie akurat rodakiem lub nie?
Nazywanie zboczeństwa zboczeństwami i cenzury cenzurą nie jest szykanowaniem.
Nawet błędne nazywanie czegoś niesłusznie propagandą, ciągle nie jest szykanowaniem, tylko jest wolnością słowa.

za pomawianie cię o przestępstwo


zmieniasz temat na inny. Chodzi o areszt za nazywanie zboczonego zachowania zboczonym i propagandy propagandą.

@ananasowy:
@m4rcus: nie wiem jak tam twoja edukacja seksualna, ale może nie wiesz lecz nie jest to normalne że facet posuwa faceta i to w zadek. Normalnie jest gdy robi to kobieta z mężczyzną, a inne sytuacje to zejście NA BOK (zboczenie) z tej drogi normalnego działania biologii ludzkiej - nazywane w skrócie "zboczenie". To jak, aresztować mnie? Homokomando już jedzie?

Nawet gdyby ktoś chciał odwrotnie - nazywać kobietę z facetem że
Chodzi o areszt za nazywanie zboczonego zachowania zboczonym


@decentralizacja: xDDDDD widać co masz w głowie, każda kolejna wymiana zdań w tej rozmowie będzie moją stratą czasu, ale jak chcesz mogę ci polecić kraj gdzie LGBT uważa się za "ideologię" - Rosja, może będzie ci tam dobrze, rozważ jakąś przeprowadzkę jeśli łaska
@ananasowy: widzę że nic nie zrozumiałeś i dalej jesteś za aresztowaniem ludzi za to że mają inny światopogląd i o tym mówią. Tą samą logiką inni ludzie, właśnie w Rosji o której mówisz, aresztują gejów z kolei. Nie umiesz inaczej niż stać po jednej "słusznej" stronie świato-poglądu i pałować tych co mówią że uważają inaczej.
ARESZTOWAĆ za mówienie że LGBT to zboczenia lub propaganda


@decentralizacja: A po co mówić takie brednie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością? Oczywiście po to żeby obrazić, dać łatkę osób z fiu bzdziu w głowie, czy ośmieszyć dążenie do równości prawnej. Jak więc z takim czymś nie walczyć?
jak sobie zmienisz definicję "dyskryminacja" na cokolwiek


@decentralizacja: ja nie prawak, żeby manipulować definicjami i co rusz je zmieniać. To zabawne bo dokładnie w tym momencie ty teraz uprawiasz manipulację. Prawaki kochają takie rozmywanie prawdy - a to definicja nie pasuje, a to moje szykanowanie to było tylko "wyrażanie opinii", a to "zawsze się trochę $%^&". Wszystko to ma usprawiedliwiać, oczyszczać sumienie, a przede wszystkim ośmieszyć tego, który złapie nas za