Wpis z mikrobloga

  • 162
@GetRekt: No imho nie ma lepszego kandydata teraz. Mimo, że ofc ma swoje wady, ego tak duże, że się w drzwiach nie mieści etc. To szczególnie teraz potrzeba polityka juz doswiadczonego z kontaktami aby szybko działać a nie wprowadzać stagnację jak za pisu.
Porzucenie polityki zagranicznej przez pis to jedna z największej zbrodni pisowskiej władzy.
  • Odpowiedz
@GetRekt: XDDDD Sikorskiego dobrze mieć jako doradcę przy ministerstwie spraw zagranicznych i robić dokładnie wszystko na odwrót co mu się wydaje. Ten gościu jest skompromitowany
  • Odpowiedz
@GetRekt: ciebie bolało 8 lat najwidoczniej xd ból dupska miałeś taki że teraz się cieszysz że pajac który pisze "thank you usa" po #!$%@? NS2 idzie na ministra spraw zagranicznych. ja nie mam bólu dupska a bekę z was fajnopolaki. wiem że za rok albo dwa się zorientujecie jak jesteście robieni a anus
  • Odpowiedz
@GetRekt: @Variv: @Kiedys_Mialem_Fejm: Jeśli ktoś jest w stanie twierdzić, że dla polityka w takiej randze to jest potknięcie i w nieprzebranych zasobach koalicyjnych nie ma serio ani jednej osoby mogącej zastąpić co najmniej kontrowersyjną postać Sikorskiego na tak ważnym stołku to nie mam zielonego pojęcia o czym wy k....... bredzicie !!!
craftsman - @GetRekt: @Variv: @KiedysMialemFejm: Jeśli ktoś jest w stanie twierdzić, ...

źródło: uid_81a9cf1ef0b44ce2936fa555ddfde49e_width_1125_play_0_pos_0_gs_0_height_620

Pobierz
  • Odpowiedz