Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka

Żeby napisać że PO i PIS to to samo trzeba nie mieć mózgu albo byc nacjonalistyczno-katolickim prawakiem anty LGBT i EU i socjalistą. Myślę że to zdanie wystarczy a jak nie to spis poniżej:

Sporo poczytałem, nawet historie wykopu z tamtego okresu, gadałem ze starszymi kuzynami i tatą i nie było tylu afer,
- bank NBP nie tworzył bilbordów jak to jest dobrze,
- sądy nie były zawładnięte, w trybunale kobieta małpa pisowska bez nawet kultury osobistej Pawłowicz,
- nie było prokuratora generalnego,
- nie szczuło się ludzi na LGBT,
- kraj nie skręcał w dyktaturę jak na Białorusi
- nie wyzywało opozycji od niemieckich/rosyjskich agentów,
-nie tworzono prawa anty kobiecego, aborcja/invidtro itp,
-nie wyzywano ludzi którzy nie chcą mieć dzieci od ćpunów i alkoholików,
-nie było takiego rozdawnictwa pieniędzy i socjalu,
-minimalna nie rosła jak popieprzona że teraz większośc ludzi nic nie robi w pracy żeby awans dostać bo po co jak leń za 3 lata będzie tyle samo zarabiał.
-nie tworzono prawa pod jedyną słuszną wiarę
-nie kłucono się ze wszystkimi krajami dookoła i UE.
-nie przelewano kasy na organizacje nacjonalistyczne bliskie nazizmowi
-nie wmawiano ludziom że wszyscy emigranci to terroryści i zoofile i nie pokazywano filmików zoofilskich w TV
-Jak wybuchła pandemia za PO to bardziej racjonalnie do niej podeszli nikt nikogo nie zmuszał do szczepien nie zamykano ludzi w domach
- nie tworzono tak głupich podatków jak podatek cukrowy(dla zdrowia polaków bo sami chyba są zbbyt głupi żeby o siebie dbać), podatek od owoców morza(chyba żeby za zdrowi nie byli)
- państwowe firmy tak otwarcie i bezwstydnie nie wpsierały rządu nawet kosztem dochodów tych firm
- PO miało najbardziej wolnorynkowego prezydenta w historii Komorowskiego "weź kredyt zmień pracę" no ale wykopki sa socjalistami Pisowskimi więc im to pewnie przeszkadzało xD

Dla mnie wystarczy że nie są katotalibanem są za EU, LGBT i juz są bilion razy lepsi... Ja asekuracyjnie zagłosowałem na TD bo na PO dużo osób narzekało, ale oprócz PO i TD nie ma partii tak wolnościowych i mało socjalistycznych, mamy jedynie totalną socjalistyczną lewicę i totalnie socjalistyczną prawice, a i jeszcze ta smieszna kapitalistyczna kato-nacjonalistyczna partia która jest jeszcze bardziej anty EU i LGBT niż PIS także najgrszy wybór.
  • 38
@siemankooo wam to tylko kobiety i LPG w głowach. Czekam chociażby na zniesienie podatku cukrowego i na niedziele handlowe, ale oczywiście tego nie zrobią. Dodatkowo będą nam dokręcać śrubę i wszyscy zaplacicmy za bycie "eko", bo UE, czyt. Niemcy mają teraz swoich ludzi w rządzie. Po co nam taki port w Świnoujściu skoro mamy w Hamburgu?
- PO miało najbardziej wolnorynkowego prezydenta w historii Komorowskiego "weź kredyt zmień pracę" no ale wykopki sa socjalistami Pisowskimi więc im to pewnie przeszkadzało xD


@siemankooo: tu nie chodzi o treść a autora, gdyby powiedział to korwin/kaczyński podrukowaliby sobie koszulki z tym hasłem i powtarzali je przed snem
@siemankooo jak nie tworzono, już w latach 90 stworzono konstytucję która wprowadzila właśnie takie prawo antyaborcyjne. O ile można doceniać PiS, to nie ma co ich przeceniać, większość zasług które im przypisałes nie zrobili