Wpis z mikrobloga

#dziarskikacperek #pokazkota Dziarski Kacperek byl „darmowym” kotem, przyszedl rachunek za weta, ale juz kociemba zaszczepiony, 3 wizyty w tym 2 szczepienia kosztowaly 320 euro xD no nic, przynajmniej Bero ma kumpla. Orientujecie sie, ile w Polsce szczepienia, przeglad kota i tabletki na odrobaczenie kosztuja? Bo ciekaw jestem o ile drozszy jest wet w Niemcach, chociaz oststnio moj kolega 900 zl placil za usuwanie zebow u kota
Lujdziarski - #dziarskikacperek #pokazkota Dziarski Kacperek byl „darmowym” kotem, pr...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: usuwanie zębów jest drogie, bo to zabieg, który nie każdy robi, do tego znieczulenie, trzymanie go "na oddziale" cały dzień. Do tego u mnie było robione na dwie wizyty.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: no myślę że szczepienie to koło stówy za jedno, tabletki na odrobaczanie z 25zł - 50zł.

A kastracja za darmo bo miasto dofinansowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lujdziarski może liże zimne przedmioty? Kiedyś miałam pod opieką parę dni królika miniaturke, też tak robił. Później się okazało, że był odwodniony.
Moze mu za ciepło? Leśny kot xD
  • Odpowiedz
  • 1
@karmelkowa: Pokarm mokry ma cały czas, a nie wiem on to za ciekawski jest to może to. Na wanne też próbuję skakać, dzisiaj z rozbiegu wbiegł do Pani bgabci na okno xD i nie wiem gdzie, ale aparaty słuchowe gdzieś zagineły, jeden sie znalazł xD
  • Odpowiedz