Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie puściłem dwa petardy, nie wiem z czego są zrobione, ale uwielbiam ten zapach <3

I czemu tak wcześnie już petardy w sklepach sprzedają? xD

#petardy #zabawaswiatlem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
są sklepy gdzie sprzedają cały rok. A co do zapachu to fakt


@EL98: Ale spożywczaki sprzedają zawsze miesiąc za szybko rzeczy, np. świąteczne rzeczy sprzedawali już miesiąc temu a teraz petardy, ja je uwielbiam, więc sobie puściłem :D

Chce jeszcze puścić, ale boje się, że ktoś zadzwoni na policję.
  • Odpowiedz
@aptitude ja kiedyś kochałem kupować Za dzieciaka, zawsze od 2 października czyli od urodzin zbierałem kasę i za wszystko kupowałem różne petardy, teraz mając 25 lat już mnie to tak nie kręci chociaż jakbym miał za dużo kasy to pewnie jakieś baterie by wpadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@EL98: Ja za dziecka mi rodzice nigdy nie pozwalali puszczać petard, bo bali się, więc teraz to odrabiam, petardy nie są straszne, jak się je normalnie używa.

Tylko to taka jednorazowa zabawka.
  • Odpowiedz
@aptitude ja raz jak zssypałem proch z kilku petard w jedną większą to nie zdążyłem uciec i jak #!$%@?ło mi dwie sekundy po zapłonie to na drugi dzień w szkole w uszach non stop słyszałem pisk, albo brało się odpaloną petardę i rzucało w kolegów xd
  • Odpowiedz
@aptitude to były takie i poprostu sobie je rozbierałem i brałem proch ze środka warstwami tak jak idzie, akuray te zawsze kupowałem, najlepsza ich wersja była Jeszce z zieloną flarą przed wybuchem a sam wybuch też był zacny
EL98 - @aptitude to były takie i poprostu sobie je rozbierałem i brałem proch ze środ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
to były takie i poprostu sobie je rozbierałem i brałem proch ze środka warstwami tak jak idzie, akuray te zawsze kupowałem, najlepsza ich wersja była Jeszce z zieloną flarą przed wybuchem a sam wybuch też był zacny


@EL98: A to takie fontanny są nie petardy, no spoko zabawa w sumie ja nigdy nie rozbierałem petard.
  • Odpowiedz