Wpis z mikrobloga

@pink_square: Nie wiem, to jest coś co wskazuje na różnicę pokoleń... Mam 22 lata i myślałem, że wszystko co popularne wśród nastolatków to jeszcze znam lub kojarze... A o tym żelusiu się dowiedziałem dopiero w dniu koncertu- córka koleżanki matki podobno czekała od samego rana, by być w pierwszym rzędzie... a i tak jej się nie udało o_O
  • Odpowiedz
@gustawny: W sumie aż tak to ich nie znam, bo ile jest nastek tyle jest charakterów xD Ale nieno, az takie głupie to nie są by czytać tego typu rzeczy, bez przesady ()

  • Odpowiedz
@gustawny: Aha i żebyście sobie nie myśleli - nastolatki to nie (na szczęście) tylko tępe dziewczynki nieumiejące się nawet wyslowic, siedzące na bestach całe dnie i dodające 50 zdjęć dziennie na fejsbuczka z podpisem "hehe brzydal" () (Bo o guście muzycznym gadać nie będe, gdyż każdy slucha tego, czego chce, i tyle na ten temat. Muzyka ma byc przyjemnością).
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Oczywiście... Jednak tej ciemnej, aroganckiej masy bez ideałów i autorytetów (ogólnie wśród młodych) przybywa. Mógłbym tu napisać długi tekst o marności młodego pokolenia, o tym że mieszkam w takim miejscu, że mam w najbiższej okolicy przedszkole, podstawówkę i gimnazjum i obserwuję kolejne pokolenia... Mieszkam na niskim piętrze, słyszę co krzyczą... Dostrzegam prawidłowości pomiędzy drobnostkami u dzieciaków a wszystkimi najgorszymi wadami dorosłych i załamuję się coraz bardziej, bo ten owczy
  • Odpowiedz