Wpis z mikrobloga

@gustawny: No widzisz, a ja z perspektywy "gimba" mam jednak całkiem inne wrażenie i widzę ze jakoś coraz więcej normalnych ludzi przybywa. Dlatego widzisz, na to nie ma reguły, po prostu - jak wcześniej napisałam - ile ludzi tyle charakterów i nasza ocena społeczeństwa zalezy tylko od tych których spotkamy na swojej drodze akurat.

Tak czy inaczej: kiedyś przecież na pewno młodzież nie była lepsza, nie popadajmy w skrajności, AZ TYLE nagle się zmienić nie mogło.

A nawet jesli to zadaj sobie wazne, ale to bardzo ważne pytanie: kto wychował młodzież?
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: nie ma dokładnego info

Otóż to chłopcy w wieku od 17 do 24 lat,


Najmłodsi z nich mają po 17 i 18 lat. Ken, Ernest, Michał i Dawid.

Beka z imienia Ken xD Oni wszyscy są w h-j przeciętni i pierwszy lepszy seba po ogarnięciu by wyglądał lepiej od nich. Wszyscy na mordzie mają jakąś gejoze. Nie zdziwie się jak 3 od lewej lubi w dupala.
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Trzeba jednak pamiętać o tym, że współczesne młode pokolenie jest pierwszym pokoleniem internetu. Ja jestem rocznik 92 i doskonale widziałem zmiany jakie się dokonywały, pamiętam życie bez komputera i sieci... Teraz wszystko jest w necie a za tym mogą iść naprawdę spore zagrożenia. Nie chcę się rozpisywać nad tym jak internet może wpłynąć na kształtowanie się masy młodych charakterów i dlaczego wg mnie to jest aż tak ważna (niebezpieczna)
  • Odpowiedz
@gustawny: o czym ty chłopie gadasz xD A jakie autorytety miało nasze pokolenie? Peje i Tedego? Wszystko było ograniczone i większość dzieciaków szło jedną słuszną osiedlową drogą. Obecnie dzięki internetowi coraz wiecej osób interesuję się kompletnie różnymi rzeczami wykraczających poza to o czym możemy się dowiedzieć na podwórku czy w TV. Jest dużo gimbosiarek jarających sie jakimś Kwiatkowski itd. ale to norma w ich wieku jak ja miałem 15 lat
  • Odpowiedz