Wpis z mikrobloga

#budownictwo #budowadomu Hej wszystkim mirkowiczom, w przyszłym roku planuję wykonać bardzo poważny krok w życiu a mianowicie właduję się w kredyt na jakieś 250/300k żeby kupić "swój kąt". To raczej postanowione i nic tego nie zmieni ale mamy dylemat.. w mojej okolicy za takie pieniądze kupię co najwyżej 30m mieszkanko w bloku (w małym mieście 20 k mieszkańców). Nie brzmi to zbyt zachęcająco i nie wygląda przyszłościowo.. więc zacząłem szukać alternatyw i znalazłem coś takiego jak małe domki szkieletowe 35m2(40/50m2 powierzchni użytkowej). Wygląda to ciekawie, oferuję kawałek swojej przestrzeni i przy odpowiednio, wielkiej działce można w późniejszym czasie dobudować taki drugi. Problemu z działką raczej nie będę miał bo mam znajomych którzy będą zmieniać nieużytki na działki budowlane i za 40/50 tyś odsprzedadzą mi kawałek terenu. Tylko to oczywiście kilka kilometrów od miasta, na wiosce. Czy ktoś z was stawiał taki domek? Czy w przyzwoitej jakości ktoś postawi mi to za 200k(stan developerski)? Czy może totalnie odradzacie takie rozwiązanie bo przyznam, że brzmi to zbyt dobrze. Jeśli ktoś ogarnia temat to byłbym wdzięczny za jakieś informacje albo strony opisujące tachnikalia takich domów tak abym mógł sobie obadać temat.
  • 1