Wpis z mikrobloga

Mireczki dowiedziałem się że moja ciocia ostro #!$%@?ła... Mianowicie narobiła potężnych długów. Kwota to 500 tysięcy złotych:
170 tysięcy hipoteka
160 tysięcy kredyt gotówkowy
Pozostałe 170 tysięcy to chwilówki...
Dodatkowo zadłużenie u rodziny, znajomych i prywatnych osób na nieznaną kwotę. Łączne opłaty samych kredytów to 10 tysięcy miesięcznie, jej mąż musik wyjechać do Niemiec za praca aby płacić.
Co można zrobić w takiej sytuacji? Typiara jest uzależniona od wypierdzielania pieniędzy w błoto, każdego dnia na zakupach, jak pojedzie o 9 rano to o 20 wraca.
Według mnie jedyna opcja to upadłość konsumencka, jak babcia się dowiedziała i sprawdziłem e-mail to samych windykacji i ponagleń do zapłaty było 100 od października.

#banki #kredyt #chwilowki ##!$%@? #zadluzenie #pytanie
  • 5
  • 0
@fff112 Tak tylko czym spłacić, on pracuje w Niemczech zarabia jakoś 10 tys i wszytko idzie na opłaty których jest więcej, bo po moim podliczeniu wychodzi około 14 tys. Nie mają pieniędzy na nic wydało się kilka dni temu jak przyszła z dziećmi do babci aby coś zjeść.
@Chicoxxx66: ale z tą upadłością to tez nie jest chyba tak łatwo, zwłaszcza jak w sądzie wyjdzie, że główna część to chwilówki i #!$%@? kasy na głupoty. Możliwe, że zlicytują ich z czego się da, i będą mieć komornika do końca życia.
@Chicoxxx66: Trzeba zrobić jakąś konsolidację, spłacają wtedy wszystko a tobie zostaje jedna rata, chłop do niemiec na robotę, baba do roboty i spłacać jak sie mózgu nie ma. Jak chce na ulicę i stracic męża czy dzieci to wydziedziczyć. Jak się nie chce zmienić to nic nie da pomoc na siłę. Będzie zaraz to samo. Minimalną kasę na przeżycie muszą zostawić. Kasa nie bierze się z powietrza.

Spłaca się wysokoprocentowe jak
Typiara jest uzależniona od wypierdzielania pieniędzy w błoto, każdego dnia na zakupach, jak pojedzie o 9 rano to o 20 wraca.

Według mnie jedyna opcja to upadłość konsumencka,


@Chicoxxx66: Jedyna opcja to zakład bez klamek, bo to wylewanie wody wiaderkami z tonącego statku- załóżmy skonsolidują, mąż będzie rypał 24/7 na saksach, a ciotunia dalej będzie #!$%@?ć wszystko od rana do wieczora.
Dopóki tego nie zmienicie, to nie ma co się porywać