Wpis z mikrobloga

@pankelo: może coś tam ułatwia spalanie bo rozkręci metabolizm trochę ale bez diety i bilansu na minusie to raczej nic by z tego nie było, jakby #!$%@?ł to by się ulał gorzej niż bez bomby
@Towarzysz_Pawulon:
1. brak pieniędzy. Dobra kuracja sterydowa dużo kosztuje
2. KON SE KWEN CJE pomimo obiegowej opinii influencerów i gwiazd jutuba kuracje sterydowe zwłaszcza tak silne jak w przypadku bombla niszczą organizm. Baron to gość, który do trzydziestki zawalił serce tłuszczem plus działał na układ nerwowy dużymi ilosciami narkotyków. Do tego stopnia, że sam rok temu płakał, że zdrowotnie podupada. Następnie wpadł na świetny pomysł odrzucenia niezdrowych nawyków żywieniowych i narkotyków
zybko, skutecznie i bez przesadnego wysiłku. Normalni grubi ludzie bez wystarczającego zaplecza finansow


@Oskaros: to sie dowiedz jak działa HGH na spalanie, którym on sie kłuje, a potem pisz.
@pankelo: doskonale wiem jak działa, bo sam stosowałem hgh z apteki, i conajwyżej możesz go wbić np przed porannym cardio i MOŻE korzystnie wpłynąć na spalanie tkanki tłuszczowej. Co to znaczy? Najpierw musisz pójść i to cardio zrobić. NIE działa tak, że sobie wbijesz a następnie pójdziesz pisac głupoty na wykopie przez cały dzień i spalisz tym samym tkanke tłuszczową, ba, żaden środek sam za ciebie tkanki nie spali, nawet clenbuterol
@pankelo: zresztą hgh nie wpływa ani na greline ani na leptyne wiec nie wiem na jakiej zasadzie by miało hamować łaknienie XD coś ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele ale na #!$%@? ja probuje sie w dyskusje wdawac z jakims nerdem co jest od 10 lat na wykopie i dzien w dzien tu cos wstawia, szkoda czasu.
@Towarzysz_Pawulon: tak tylko, że moim zdaniem u boxdela sterydy nie mają za zadanie palić tłuszczu (bo nie dają takich efektów) tylko sprawić żeby mistrz śląska mma był w stanie psychicznie podjąć próbę walki z otyłością. Dlaczego grubi tak często odpuszczają? Bo treningi są za ciężkie, są zmęczeni, mają problem z samoocena przez co reagują obżarstwem, czyli wszystko to na co cierpi baron. Ciągle zasłania się tym, że nie może schudnąć, bo