Wpis z mikrobloga

Cholera pochorowałem się a dzisiaj do roboty trzeba iść. Z racji tego, że to moja pierwsza praca i jestem dość świeży w tych sprawach jak to wygląda z tymi zwolnieniami lekarskimi? Za czasów jak chodziłem do szkoły po prostu dostawałem świstek i go zanosiłem do wychowawcy jak wróciłem do szkoły. Teraz chyba są jakieś elektroniczne czary, nie?
#przegryw
  • 6
@Bercikowsky: L4 to żart obecnie. Piszesz, że masz L4 do pracodawcy, umawiasz się na wizytę telefoniczną na za 2 dni, dzwonią do Ciebie, mówisz że się źle czujesz i od kiedy L4 potrzebujesz, nikt Cię nie bada, nie sprawdza, itd.
@Bercikowsky: idziesz do lekarza i jak uzna zes chory to zrobi wszystko elektronicznie. Jako osoba dorosła i normalna, potrafiąca w odpowiedzialność warto wysłać SMS do przełożonego zes chory i do kiedy masz zwolnienie. Pozdrawiam, szybkiego powrotu do zdrówka
@macan: nie jest tak. Aktualnie powróciły wizyty w przychodni. Z drugiej strony to słabe, że jesteś chory i musisz iść przez miasto aby dostać zwolnienie. I potem masz niepewność czy dostaniesz. A jak nie to co ze straconym czasem? np. odrabiać 2 dni dodatkowo?