Wpis z mikrobloga

Mirki #lego pomóżcie. Szukam najlepszego zestawu w kategorii ilość części - pojazdy za cenę do 800-900 pln który będzie się długo i fajnie składał a będzie miał funkcje jakiekolwiek. W sensie drzwi otwierane, może silnik, może zawieszenie. Coś co będzie nie tylko stało.
Póki co wpadł mi w oczy back to the future i 42128 technic.
Widziałem też land rovera Z serii icons/creator ale jest za ponad tysiaka.
Aha, żeby było trudniej to mogę zrobić zakup albo w empiku, albo smyku, albo na allegro.
Szukam pomysłu innego niż dwa przykłady powyżej.
Składaliście ostatnio coś fajnego? (ʘʘ)
  • 11
@pamietamfanzonuna: 42128 jest super; jest pneumatyka, silnik (całkiem prosty) i całe ramie do podnoszenia i holowania innych pojazdów. Alternatywnie Mercedes 42129 lub mniejsze Audi 42160. Z fajnych to jest oczywiście Defender 42110, Mack 42098 i Dźwig 42082, byś musiał zwiększyć budżet ale warto kupić każdy z nich.
@Qullion na allegro bliżej 800.
O 42157 myślałem, oglądałem nawet jakąś recke piąte przez dziesiąte żeby nie spoilerować, ale jakoś tak średnio mnie przekonuje.
Perzo w ogóle do mnie nie przemawia wyglądem.
10274 składałem w poprzednią wigilię i trzeba przyznać, że ciężko pobić ten zakup pod względem bawialnosci, ekspozycji i funu w składaniu. ()
Dla porównania mam już mustanga i porsche z creatora ale też
Czy DeLorean ma przewagę w składaniu czy podobnie to wygląda jak przy schematach z mustanga, porsche i cadillaca?
Bo jeśli tak to chyba technic.
Czy DeLorean ma być jakoś wycofywany? Bo nie mogę znaleźć info na ten temat.
@Qullion właśnie zauważyłem że więcej wycofują niż wprowadzają.
Zerknę jeszcze na te moto, bo nie brałem pod uwagę w sumie.
Prom brałem pod uwagę, ale naklejki mnie przeraziły, no i mam już jeden biały model i chucham, dmucham żeby nie zżółkł.