Wpis z mikrobloga

@RozowaLandrynka88: No przecież nie na darmo zmienili nazwę na 3 zmechanizowaną i zmienili herb. To całe tabu zostało już obalone sto razy na wykopie ale Artiomy robią kolejne kółko internetów z nadzieją, że tym razem uda się udowodnić, że jednak ten oddział był normalny, na Ukrainie nie robili inscenizacji i wieców ku czci ss galizien, ulice nie zostawały nazywane imieninami ssmanów, Zełeński nie klaskał ssmanowi w Kanadzie a Tornado to była
  • Odpowiedz
@wladdan: a ten też promuje na telegramach skrajnie prawicowy prawy sektor którego duża ilość zwolenników walczy na froncie? Ten sam prawy sektor który na tych samych telegramach próbuje werbować młodzież by prać im tą ideologią mózgi?

Ty wiesz, że gość ma podkanał tego sklepu gdzie żołnierze Szu wrzucają podziękowania zdjęciami, że dotarło?
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Jaki fikołek?
Ty pewnie broniłeś sklepów z poppersami, że oni tylko sprzedawali artykuły kolekcjonerskie nie do spożycia ;)

@Aquamen Ale wiesz że takie organizacje też są w Polsce?
Mało tego część ludzi uważa że kilku „polaków” z tych organizacji walczyło po stronie kacapskiej?
Wiesz że o tym co teraz było głośno Jan „Wielki Sław” Pietrowski znany kacapski neonazista pozował na tle znaku polskiej organizacji neonazistowskiej „zarugi”.
Wiesz że partia prawego
wladdan - @rolnik_wykopowy: Jaki fikołek?
Ty pewnie broniłeś sklepów z poppersami, że...

źródło: IMG_9053

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale wiesz że takie organizacje też są w Polsce?


@wladdan: aha tak jak mówisz jest. Oczywiście, że w Polsce takie organizacje lewicowe istnieją ale są nielegalne chłopie. Za to u was ustawą zezwolono na gloryfikowanie nazistowskiej symboliki. Chcesz się naprawdę znowu cofać do dyskusji na ten temat rrok wstecz? Kompromitujesz się tylko.
  • Odpowiedz
@Aquamen: ja?
Ty żyjesz 2017 rokiem kiedy faktycznie prawy sektor mógł się rozwinąć ale od lutego 2022 na Ukrainie największym zagrożeniem jest kacapskie gówno.

„… w styczniu 2018 roku głośna stała się afera wokół świętowania urodzin Hitlera. Palenie swastyki, nazistowskie mundury, tort ozdobiony flagą III Rzeszy – to składało się na imprezę organizowaną przez współpracowników Ruchu Narodowego ze stowarzyszenie Duma i Nowoczesność (należy do niego między innymi asystent posła Roberta Winnickiego
  • Odpowiedz
@wladdan:

styczniu 2018 roku głośna stała się afera wokół świętowania urodzin Hitlera. Palenie swastyki, nazistowskie mundury, tort ozdobiony flagą III Rzeszy – to składało się na imprezę organizowaną przez współpracowników Ruchu Narodowego ze stowarzyszenie Duma i Nowoczesność (należy do niego między innymi asystent posła Roberta Winnickiego – Jacek Lanuszny).


No popatrz a pokażesz mi taki wyrok z Ukrainy ty manipulatorku za dwie hrywny?

W maju 2022 roku Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu
  • Odpowiedz
@Aquamen: kary w zawieszeniu … o kurczę.
Gdyby wystawili fałszywą fv vat to by dostali 25 lat ;)
Mi nie chodzi o marionetki tylko o szefów ruchu narodowego i innych organizacji.
  • Odpowiedz
@wladdan: no ale są kary to jest nielegalne i winni stanęli przed sądem. U was za taki cyrk nic by się nie stało. Detale pomiędzy krajem cywilizowanym a nie. Kończę dyskusję bo za wszelką cenę chcesz tu znormalizować ten kult. O naszywka z symboliką SS nic takiego zobacz u was też takich pełno. Obrzydliwe chłopie. Fuj.
  • Odpowiedz
@Aquamen: nudny jesteś.
Tak u nas zamiast likwidować neonazistów, dostają kary w zawieszeniu.
U nas w Polsce przewódcy organizacji nazistowskich zostają posłami.

Dla mnie groźniejsi są nasi idioci:
„ Na początku czerwca polscy nacjonaliści, miłośnicy Putina i piewcy przyjaźni Słowian, ogłaszają: ich ludzie walczą w Donbasie po stronie Rosji. Źródłem tej sensacji jest Arwid Pływaczewski, nacjonalista związany z organizacją Zadrużny Krąg, były policjant (dekadę temu usunięty ze służby, skazany za skatowanie
  • Odpowiedz