Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake
Moim Mikołajem był w tym roku @snoisulcnocdeyaled i spisał się nie na jeden a na dwa medale.
Puzzle będę układała w święta, książkę zaczynam czytać dzisiaj (świetny wybór, jeszcze jej w kolekcji nie miałam).
Słodycze już poszły w obrót i skąd wiedziałeś, że te zielone przysmaki mój kot lubi najbardziej? Fioletowych nie próbował jeszcze, ale jak widać na zdjęciu doczekać się nie może.
Ale ten kubek to po prostu mistrzostwo świata. Aż mi dech zaparło. Od dzisiaj bezapelacyjnie mój ulubiony. Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas, piękne prezenty, przemiłą wiadomość. Jeśli będziesz kiedyś w moim mieście daj znać, zapraszam na kawę/herbatę/piwo - do wyboru :)
placek_ziemniaczany - #wykopaka #pokapake 
Moim Mikołajem był w tym roku @snoisulcnoc...

źródło: paczka

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@placek_ziemniaczany: uff kamień z serca, że sie spodobało :D zielone chrupki sa chyba z kocimietka, wiec masz tam malego cpuna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a, i jak zobaczylem kod paczkomatu to przez moment nawet chodzilo mi po glowie, co by sie stalo jakbym podrzucil paczke wlasnie do niego, bo mam niedaleko. moze to bylaby najszybsza dostawa w historii wykopaki xD
  • Odpowiedz
@snoisulcnocdeyaled: Czyli jeszcze w dodatku kolega z mojego miasta. To już w ogóle super. Naprawdę się spisałeś. Kot to zawsze na jak na speedzie po mieszkaniu biega.
Do zobaczenia gdzieś na ulicy, jak to mówią góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze, więc bankowo gdzieś się miniemy :)
Wesołych Świąt!
  • Odpowiedz