Wpis z mikrobloga

Dobra zielonki od discordów, opowiem wam historię jak to było na tagu u zarania dziejów i początku fejmu, wiem, ze nie posłuchacie bo jesteście bandurowcami, antynatanowcami, no ale jak jeden się nawróci to i tak przebijecie oczekiwania.

Otóż prawda jest tak, że niezależnie od ilości przekupionych strumykowni przez takich co ukrywali pedofilii zawsze i tak są transmisję w promocji 100% dla użytkowników wykopu. I tak samo wczoraj tak było. I nigdy nie było problemu z dzieleniem się tym na tagu jak ktoś potrzebował, bo takie posty były łatwo dostrzegalne między komentarzami na temat przebiegu gali.

Dopiero od kilku edycji przygłupy które myślą, że im ktoś prywatną transmisję udostępni na discordzie, #!$%@?ą cały tag, że nie da się ani strumykiem podzielić, ani skomentować gali. Epitetów starczy, wiec przypomnijcie sobie jakich Pan Stonoga używał, bo to także o was. Problem jest taki, że na tych discordach transmisją też jest brana ze strumyka. XD Wiem, że ciężko załapać, więc napiszę wprost. Gdybyście #!$%@? nie spamowali jak debile, to tę samą transmisję co próbujecie dostać na discordzie, wysyłając xxx postów, ośmieszając się, a potem i tak jesteście wyruchani i oglądacie transmisję transmisji w pixelach zmielonych jak pies z budą w parówkach, to oglądalibyście, w promocyjnej cenie, w kulturalnym gronie z ziomeczkami z tagu.

Inna sprawa, że pewnie ulfiki wynajęte przez "takich co ukrywali pedofilii" zgłaszają takie transmisje, więc dobre mireczki z tagu wysyłają w prywatnych wiadomościach linki, tylko do użytkowników z dłuższym stażem (co i mi się zdarza, po uprzednim sprawdzeniu użytkownika i przedarciu się przez spam). Oczywiście omijając w/w przygłupów.

Więc przesłanie jest proste, nie kopcie pod sobą dołków i nie marnujcie czasu, a WSZYSTKIM będzie żyło się lepiej. Skoro moderacja nie potrafi, to idąc maksymą, że za racjonalne rozwiązania są brane tylko pod uwagę, gdy wszystkie inne zawiodą.

Pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli.
#famemma #highleague #restream #primemma #cloutmma #patostreamy
  • Odpowiedz