Wpis z mikrobloga

Jestem w ciągłym kontakcie z przyszłym prezesem rady ministrów panem Donaldem Tuskiem i obiecał mi on że jak ten wpis zgromadzi 1000 plusów od wykopków to wprowadzi on podatek katastralny! Ludzie czaicie w końcu się uda i kupicie mieszkania za bezcen od tych jeb... landlordów!!!

Projekt ma zostać przygotowany ponad podziałami partyjnymi, przez posłów z największym majątkiem ulokowanym w nieruchomościach. Tak długo czekaliśmy aż coś się stanie, na jakiś gest ze strony rządzących w naszą stronę i proszę nowa koalicja rządowa to jednak nowa jakość. Błagam was tylko nie #!$%@? tego, bo taka szansa może się nie powtórzyć!

Prowadzę również rozmowy z przyszłą minister polityki społecznej i rodzinnej panią Agnieszką Dziemianowicz Bąk na temat seksu socjalnego dla przegrywów i jest ona w tej sprawie otwarta, ale najpierw skupmy się na kwestii mieszkalnictwa. Na przyjemności przyjdzie pora później, z resztą i tak trzeba mieć gdzie.

#nieruchomosci #mieszkanie #antykapitalizm #przegryw
  • 3
Jestem w ciągłym kontakcie z przyszłym prezesem rady ministrów panem Donaldem Tuskiem i obiecał mi on że jak ten wpis zgromadzi 1000 plusów od wykopków to wprowadzi on podatek katastralny!


@Dusk_Forest77: Ryzykowne, jak nie zgromadzi to będzie to podkładka pod to aby rząd go nie wprowadzał, wyraźny głos obywateli.
wprowadzi on podatek katastralny! Ludzie czaicie w końcu się uda i kupicie mieszkania za bezcen od tych jeb... landlordów!!!


@Dusk_Forest77: już mam co najmniej 3 obejścia podatku katastralnego ;)