Wpis z mikrobloga

Naprawdę, nie rozumiem Wykopków, plujących się o ten tag. Tak Was to boli, że jakaś grupka ludzi lubi pooglądać sobie show i wspólnie pokomentować? Nie widziałem apeli, żeby zablokować tag przeznaczony dla jakichś telewizyjnych telenoweli, typu Love Island, czy Rolnik Szuka Żony, ani tagu polityka, który - bądź, co bądź - jest najbardziej toksyczną strefą na tym portalu.

Nie możemy wspólnie żyć Wykopki, poprawnie tagując, tylko musimy pokazywać swoją "wyższość"? Ktoś ma frajdę z tego, ktoś z tego. Kochajmy się Mirki!

#famemma
  • 6
@Manio1199: Tak samo, jak inni, gdy leci Formuła1, skoki narciarskie, telewizyjne programy i można by wymieniacie. Ja się zawsze cieszę, że pomimo bloku tych tagów, to jest tam jakąś żyjąca sobie szczęśliwie społeczność. :)
@n1c3: ty nie rozumiesz, oni są elitą i tylko rozrywka jaką oni preferują jest ok. #!$%@? z tego że ty oglądając te gale chcesz się po prostu odmóżdżyć. Dodatkowo te gale to nie jest tak jak pierwsze edycje. Walczą tutaj sportowcy w innych ciekawych formułach i to nawet na wysokim poziomie
Naprawdę, nie rozumiem Wykopków, plujących się o ten tag. Tak Was to boli, że jakaś grupka ludzi lubi pooglądać sobie show i wspólnie pokomentować?


@n1c3: Moim zdaniem na wykopie są dużo bardziej szkodliwe treści od fright fightów którymi ktoś powinien się w końcu zająć w pierwszej kolejności takie jak chociażby dodawane wręcz masowo pewne artykuły które mają stawiać kobiety w jak najgorszym świetle z jednej strony zaś z drugiej takie które
@n1c3: tak wykopki widzą wolność - tyczy się to wszystkiego nie tylko fame mma ale też tematów życia społecznego, polityki, ekonomii, wyznania i całej reszty, "wolność jest wtedy kiedy jest tak jak ja chce" i #!$%@?