Wpis z mikrobloga

Mirki naprawiał ktoś z Was w salonie głęboką rysę? Niestety mam 1 cm długości głęboką rysę na nowym aucie
(,) (jeszcze jest w leasing) i się zastanawiam czy zawozić do bmw inchape żeby mi to naprawiali czy do jakiegoś car detailing w wawie ale tutaj mam większe obawy za to nie wiem czy BMW nie będzie chciało dużo pieniędzy. #bmw #motoryzacja #samochody
beerus - Mirki naprawiał ktoś z Was w salonie  głęboką rysę? Niestety mam 1 cm długoś...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
@beerus: to masz w Warszawie ze trzy warsztaty S-Plus. Tak, ASO najchętniej lakierowałoby cały element. Możesz u nich kupić lakier do zaprawek, ale nawet jeśli sami Ci to zrobią to najpewniej nie będzie to tak ładnie wykończone jak chociażby częściowe lakierowanie w zakładzie zajmującym się tzw. smart repair.
@eugeniusz_geniusz pierwsza rysa boli a najbardziej boli głupota mojego członka rodziny który zamiast wyjechać samochodem z garażu wolał wyciągnąć zepsuty hydrofor z kotłowni i przejść z nim przy moim samochodzie gdzie było zbyt mało miejsca ( ͡° ʖ̯ ͡°) no nic zobaczymy w poniedziałek co powiedzą w BMW. Bo wymieniać lub lakierować dla 1 cm zdartego lakieru się nie opłaca. A sam porządnie lakierem zaprawkowym nie zrobię tego.