Wpis z mikrobloga

  • 0
@bolsonn zakupiony na allegro od oficjalnego sklepu Ole Ole i miał plomby na pudełku. Więc legit. Teraz pewnie będę się użerać z reklamację bo powiedzą że ekran popsuty z mojej winy znając życie
  • Odpowiedz
@beerus: zglaszaj na rekojmie

widac gdzies mechaniczne uszkodzenie? przyjrzyj sie dokladnie sprawdz czy nie ma jakiegos paprocha na klwaiszach jak zamyka
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha: Nie ma żadnych paprochów. Tak samo żadnego wgniecenia lub zarysowania że np mógłby upaść laptop. Tak samo nic na niego ciężkiego nic tata nie położył. Ogólnie dziwna sytuacja. Kiedyś zdarzyło mi się, że poszła matryca ale od upadku a tutaj niby nic. No tak zrobię zgłoszę do ole ole na rękojmię
  • Odpowiedz
@beerus: Możliwe, jednak tyle linii na raz i tak regularnie obok siebie- to musiało być jebnięte. Jak nie teraz- to nawet z miesiąc czy dwa temu. Tak w temacie to mam #!$%@? takiego badziewnego jako drugi telefon- jakoś w marcu poleciał lotem koszącym w kaloryfer i się odbił- nic mu się nie stało prócz śladu na plastiku ramki wyświetlacza. Nie był mi potrzebny i wylądował w szufladzie. Parę dni temu go
DonRzoncy - @beerus: Możliwe, jednak tyle linii na raz i tak regularnie obok siebie- ...

źródło: huj jaj jej

Pobierz
  • Odpowiedz