Wpis z mikrobloga

Planuje obdarzyć w te święta najbliższą rodzinę w gaśnice oraz drobny upominek. Nie jest to gaśnica a sprey gaśniczy, taki 750 ml, który działa. Sam taki posiadam, nikt inny o tym nie myśli. Uważam, że każdy w domu powinien coś mieć w razie w.
Jakbyście zareagowali gdybyście takie coś otrzymali jako główny prezent.
#prezent #swieta i dla większego zasięgu #pokapake
walczezlenistwem - Planuje obdarzyć w te święta najbliższą rodzinę w gaśnice oraz dro...

źródło: 16e3cc6aa40fb2ca67f5e448321e8e62

Pobierz
  • 16
@Jednorybek: ehh, nie ma ludzi próbujących palic w domu u kogos, malo znam wogole palacych w domu, nawet swoim. Jedyni tacy to tesciowie siostry ale maja kolo 70. Takze #!$%@? obliczone na plusa na kanwie #!$%@? palaczy.
@walczezlenistwem: bardzo podoba mi się jak podłączony telefon podpala kanape XD
Plusik za Mercedesa A-klase, ale jakoś mi ta gasnica nie wygląda na mega zaufaną - ekspertem nie jestem, a w domu trzymałem samochodową po terminie, imo prezenty mające zwiążek z "Czarną godziną" są ogólnie słabo odbierane - ja z racji zywnościowych, gasnic i pochodnych bym sie ucieszył, jak ktos sie tym nie jara to pomyśli że to zbedny gadżet i
@walczezlenistwem no to ja na przekór wszystkim powiem że czułbym trochę zażenowanie, bo dla mnie upominek na święta ma być czymś miłym, czymś związanym może z moimi zainteresowaniami, a gaśnica... no stanie w miejscu i będzie leżeć, prawdopodobnie nigdy jej nie użyje, nie sprawiłoby mi to radości ¯_(ツ)_/¯