Wpis z mikrobloga

Wracam po banie do którego moderacja nie potrafiła rozpatrzyć odwołania przez 6 dni, a przez kolejne 7 nie potrafili w logiczny sposób uzasadnić gdzie złamałem regulamin.

I nagle widzę wpis największego szkodnika tego portalu prze którego wielu użytkowników przestało sie tutaj udzielać bo gość jawnie razem z grupą moderatorów usuwają osoby które mają inne poglądy niż śmierdząca "neuropa"

Tak droga #moderacja dopóki będziecie na usługach @Lukardio i jego trolli z telegrama to za chwilę nikt tutaj nie zostanie i sami siebie zaczniecie zjadać. Ja po tej akcji ograniczam już korzystanie z tego serwisu gdzie regulamin obowiązuje tylko wybranych. Niech ginie ten ściek.

Ps. Bana dostałem za wpis o strajku transportowców gdzie wrzuciłem screen jednego z przywódców strajku z Twittera który opisywał jak Ukraińcy represonuja naszych kierowców po swojej stronie,. która to relacja została później potwierdzona przez wielu kierowców. Mowa o usuwaniu polskich aut z e-kolejki.

#propaganda #ukraina #transport #moderacja #moderacjacontent #wykop #ban #neuropa #transport #strajk #granica
p.....n - Wracam po banie do którego moderacja nie potrafiła rozpatrzyć odwołania prz...

źródło: Screenshot_2023-12-09-14-46-25-096_com.android.chrome

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 15
razem z grupą moderatorów usuwają osoby które mają inne poglądy niż śmierdząca "neuropa"


@pogromca_indianin: to musi być bardzo wpływowa grupa że trzęsie stroną ze śmiesznymi papieżami
  • Odpowiedz
@harold97: Tak jak już ustalił OP swoją niezwykłą przenikliwością i ponad tygodniowym śledztwem - moderacja służy do usługiwania neuropie, temat zamykam, następnym razem użyj opcji "Szukaj".
  • Odpowiedz
@Lukardio: matka pewnie dumna z syna jaką karierę zawodową obrał.
Ale podejrzewam że na jakiejś rencie na głowę siedzisz i swoje frustracje przeistaczasz w spamowanie kilkanaście razy dziennie politycznym gownem na portalu dla przegrywow, No i oczywiście tabelki w excelu, kto na ile bana dostał z twoich multikont lub podobnych tobie przegrywow.
XDDDDD
  • Odpowiedz
@Njal:

to musi być bardzo wpływowa grupa że trzęsie stroną ze śmiesznymi papieżami


Bardziej dosadnie opisalo by ta grupe slowo żałosna lub zaklamana. Tutaj coś dla koneserów informacji Click
  • Odpowiedz