Wpis z mikrobloga

Jaki kubek termiczny oraz termos, żeby trzymał jak najdłużej trzymał temperature i możę nie kosztował worka pieniędzy.
Będzie używany w mieście (kubek) oraz w górach śmigam w styczniu termos + kubek albo sam termos.
https://www.decathlon.pl/akcesoria/bidony-termosy-naczynia-turystyczne
Czy coś z decathlonowych kubek czy termos są spoko?
#gory #allegro #turystyka
TheMexicano - Jaki kubek termiczny oraz termos, żeby trzymał jak najdłużej trzymał te...

źródło: termos-quechua-ze-stali-nierdzewnej-04-l

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem: właśnie jedni kochają inni mówią że gówno, patrząc na to ile rodzaji i parti to lepiej kupić coś co ma dopracowany jeden model dobrze np. na pepper czytałem opinie że:
dwa kubki contigo
ta sama cena
inne modele
I jeden z #!$%@? trzymaniem i szczelnością trwałością a drugi zajebisty xD i że np. ten model to był dobry w produkcji w 2020 roku a teraz kaszana no kurła xD wole
  • Odpowiedz
@TheMexicano: przerabiałem temat, bo budowałem domek przez 1.5 roku i jeździłem tam codziennie i potrzebowałem kawusi. no więc contigo faktycznie jako kubek termiczny do chlodniejszych temperatur się nie nadają, bo szybko ulatuje ciepło (taka kawa zalana wrzątkiem nie wytrzyma ci do końca wycieczki). Natomiast kupiliśmy z różową termos IKEA i jest petarda. Właściwie po kilku godzinach nadal nie da się pić, jeżeli był wlany wrzątek. Wieczorem nalewaliśmy i rano jechaliśmy i
  • Odpowiedz
  • 0
@w00nski: https://www.decathlon.pl/p/termos-mh500-0-8-l/_/R-p-301275?mc=8554867&c=Niebieski wlasnie tu podobne opinie kubek moge miec swój lub nawet jakiś taki silikonowy składany dokupić deca i ikea spoko bo oddaje na reklamacje i nara zwrot kasy ev. wymiana na nowy ten wyżej od Janusza termos częśc komentów że coś się odkleja albo odszczelnia.
Kubek 0.4 0.5 kosztuje tyle co dobry termos nawet litrowy więc chyba daruje sobie kubki
  • Odpowiedz
@TheMexicano: no tylko zależy do czego chcesz to uzyc, bo kubki sa spoko, jezeli ci zalezy na wypiciu napoju w najblizszym czasie. termos jednak lipa, bo albo dolejesz zimnej wody na starcie, albo bedziesz wietrzyl przez kilka h, by ostudzic ;)
  • Odpowiedz
@TheMexicano ja mam ten sam z keczły tylko litrowy i elegancko trzyma ciepło. Ostatnio go pierwszy raz testowałem w beskidzie, temperatury wtedy odczuwalne to było -19 a normalnie bez wiatru -10 i zdał test. Po jakichś sześciu godzinach od zalania dalej był mega gorący i musiałem poczekać chwilę aż temperatura zrobi swoje i ochłodzi żebym mógł się napić. Zobaczymy czy dalsze użytkowanie nie zmieni jego właściwości, czy uszczelka w korku nie zacznie
  • Odpowiedz