Wpis z mikrobloga

Oh, bez jaj, właśnie się upaliłem i właśnie myślałem o zmianie mojego vibe'u, żeby było trochę więcej pazura. Spojrzałem na te zdjęcia i pomyślałem, żeby wrzucić coś świeżego do mojego stylu. Biało-fioletowa koszula, luzacka, dżinsy z nogawkami, co się rozkminiają jak moja muzyka - szeroko! A potem te długie włosy, wąsy albo może jakaś mała broda, żeby było to coś ekstra.

Na stopy polecą skórzane buty. A na głowę? Fioletowa chusta, żeby to wszystko podkręcić, bo mieszkam w kraju gdzie 365 dni w roku upał. I jeszcze ten srebrny łańcuch - takie retro, 70-80 centymetrów z wielki wisiorkiem, żeby przykuć uwagę. A na rękach? Sygnety, 4 z nich, jak kwadranse na moim zegarku. A co do zegarka, jakiś stylowy, bo czas to pieniądz, ale i tak musisz wyglądać dobrze.

No teraz pytanie do was, #rozowepaski co sądzicie o tym outfitcie? Czy to będzie hitem na scenie czy na Tinderze? Dajcie znać, bo zmiany idą w szybkim tempie, baby! Oo yeah! ????✨ #pytanie #ubrania #modameska #funk #tinder #wykopjointclub #muzyka #randki
wielkifanrapu - Oh, bez jaj, właśnie się upaliłem i właśnie myślałem o zmianie mojego...

źródło: Rick-James-Street-Songs-album-cover-web-optimised-820-820x820

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz