Wpis z mikrobloga

Idol wykopków Natan Marcoń sterydziarz który w wieku 20 lat wygląda na 30(forma również nie porywa,ulany, rozstępy, brzydka skóra, trądzik) opuchnięta twarz od witaminy S.

-Jest w opór cringowy.
-Nie podał żadnych sensownych rzeczy pogrążających Polaka stosuje jedynie pomówienia,Polak go pogrążył argumentacyjnie.
-Haha Adrian się r0chal z chłopem śmiejcie się haha! Mam dowody będzie sąd i prokuratura! (Nie będzie)
-Niedługo będzie filmik(nie nie będzie bo Polak nie robił nic nielegalnego po walce obaj panowie podadzą sobie ręce i się uściskają inkasując po 400k)
-haha huop się za babe przebral WOW ZROBIŁ TO WOW WOW ON MA PERUKKKEEE!!!! WOW ON MA SUKIENKE WOWWW BEATRIS BEATRIS! ALE ŚMIESZNE HAHAH HAHA !!! IDOL ! XDD
Cóż za odwaga, cóż za kontrowersja!
Ps... nawet jeśli to prawda i matka Adriana Polaka jest prostytutką to nie widzę żadnych powodów do tego aby to wyciągać i się z tego człowieka naśmiewać on nie jest odpowiedzialny za to co robi i jaki zawód wykonuje jego rodzicielka...Nikt nie wybiera rodziców.

Czy wy naprawdę nie widzicie co wy robicie i kogo podziwiacie? Serio? XD

#famemma to taki teatr dla wykopków idealnie obrazuje jak durni ludzie na tym portalu przesiadują i potencjalnie w jakim są przedziale wiekowym.
Ten portal się stoczył na samo dno jak zewsząd wylewająca się mizoginia czy depresyjne treści #przegryw to jakaś patola.
Dramat.

Where ci #programista15k #gruparatowaniapoziomu ??? XD
sursumlcorda - Idol wykopków Natan Marcoń sterydziarz który w wieku 20 lat wygląda na...

źródło: temp_file2686514047920972274

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 2
@PomidorXD @WujekDoggi

Nie jestem Adrianem ale każdy widzi jak jest i co na tym portalu robicie..
Pochwalacie kogoś kto oczernia drugą osobę ja też mogę sobie powiedzieć że Natan Marcoń uprawiał seks ze swoją mamą i babcią a pojutrze wam dostarczę film a niedługo prokurator za kazirodztwo i co??
Na takiej samej zasadzie to działa.
Żenujący ludzie.
  • Odpowiedz