Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Anakee chodzi mi o firmę, która polecacie. Bo odbitki ostatnio wywoływałem 10 lat temu i wolę zapłacić 10zł więcej i mieć dobrą jakość. Ale bez sensu też przepłacać 50gr za odbitkę jak jakością nie odbiega od tej za 25gr.
A muszę wydrukować z 300-500 zdjęć.
@mdk007 pisałem 2 mce temu na tagu ale zero odzewu dlatego musiałem zrobić mały risercz. I tak - rosmanny, empiki i CEWE to jeden wuj. Odbitki premium to szit - 95% odbitek do śmieci.
W wyniku poszukiwań zdjęcia wysyłam do diprint.pl
Wybieram zawsze papier jedwabisty z wyczuwalną strukturą pod palcem na wzór papieru ze starych zdjęć. Udostępniają prodil ICM, dobrze zapakowana i szybka wysyłka. Wywołałem u nich około 1000 zdjęć i wszyscy
via Android
  • 0
@ruffio szkoda, że tak późno napisałeś, bo z ciekawości bym ich przetestował. W porównaniu do sieciowej to się cenią, ale może mają do tego prawo.
Złożyłem popołudniu zamówienie na uwolnijkolory.pl
@mdk007 porównywałem ceny z ofertą stacjonarną i nawet przy 700 zdjeciach cenę jaką mi oferowano to 1,20 zł więc różnica znaczna. Na wielu forach mają dobre opinie i polecenia. Natomiast co do odbitek - jak coś będzie spieprzone to wiem że to moja wina - za bardzo pojechałem z suwakami w LR. No i ten papier zajebisty tzn. jedwabisty