Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: chciałem mu odpisać że skoro tak afryka głoduje, to po cholerę Ukraincy sprzedają zboża w Polsce.

Ale niestety za wiele razy BajzelMana zgruzowałem i wrzucił mnie na czarno
  • Odpowiedz
  • 6
@smutny_kojot obecnie na discordzie ukropków trwa burza mozgów, trzeba na szybko wymyslic cos co przykryje informacje z tirami na torach xD bajzelkowi sie nie udalo, zaraz wpisy od robercika i jprw
  • Odpowiedz
@ketiow: z takiego samego powodu dla którego bana nie dostają propagandowe troll konta rusków piszących wprost translatorem albo multi kolejnych trolli politycznych zakładających sobie nowe konta na banie. Moderacja wykopowa to dno.
A bayzed się całkiem odkleił.
  • Odpowiedz
Nowa funkcjonalność wykopu 2.0. Pokazuje przez chwilę wpisy bajzelmema, które autor usuwa, bo został zgruzowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smutny_kojot: Usunąłem, bo mnie jakaś onucka wyjaśniła, eh źle to wygląda
  • Odpowiedz
@Filipterka25: tak, fajnie jak wkurza proruskich ale przy okazji gdy tematy dotyczą konfliktów na linii Polska Ukraina to też wybiera Ukrainę a to już fajne nie jest.
@ketiow: no burdel jest bo nikt nad tym nie panuje a moderacja traktuje regulamin wybiórczo.
  • Odpowiedz
ale przy okazji gdy tematy dotyczą konfliktów na linii Polska Ukraina to też wybiera Ukrainę a to już fajne nie jest.


@thewickerman88: A gdzie masz taki konflikt? Ja widziałem jeden smród zbożowy jak PiS nie przeczytał co podpisał i drugi smród transportowy dziwnym trafem organizowany przez kąfę - która to blokada #!$%@? w polski przemysł, ale wiadomix, lepiej własny eksport i import położyć byle pan trans mógł sobie liczyć podwójną
  • Odpowiedz