Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mając 36+ lat zacząłem przeglądać ponownie #tinder po nie wiem ilu latach. Powiem, że nic się nie zmieniło poza tym że filtr wiekowy jest inny. Laski dalej się pokazują 11/10. Więc po co w ogóle zagadywać i tracić czas skoro wszystkie jesteś takie zajebiste?

Jak to kiedyś kumpel powiedział (który był większym #przegryw niż ja, a zdziwiłem się, że można być) - "dość mam przerzucania widłami tego gnoju na tinderze. Czy na prawdę nie ma nikogo normalnego?". Jeżeli to czytasz druga niedoszła połówko - nie interesuje mnie jakie to zajebiste rejony odwiedziłaś czy jakie to przekozackie masz życie towarzyskie.Skoro jesteś taka szczęśliwa sama ze sobą to po co się ogłaszasz na tinederze? Interesuje mnie w twoja facjata, czy ciało mieści się kadrze i trochę opis, żeby wiedzieć czy lubisz mięso czy się nie dogadamy bo będziesz mnie do sojowego kotleta namawiała. Napisz o sobie co chcesz, czego nie chcesz i wystarczy. Resztę i tak zweryfikuje rozmowa.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Też macie takie odczucia

  • Tak 68.2% (30)
  • Nie 31.8% (14)

Oddanych głosów: 44

  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): @wscieklizna_irl: Cokolwiek kto się czego nie spodziewa, to fajnie by było jakby się określić już na wstępie. A tak to wszyscy zgrywają super, hiper, a ostatecznie masują ekran w lewo albo prawo.
Mając już trochę lat nie chce się tracić czasu na machanie widłami.


·
@mirko_anonim: No tak, nie interesują mnie twoje zainteresowania i osiągnięcia tylko morda i waga, faktycznie koneser intelektualista xD Nie masz startu do ciekawych kobiet z pasjami to cię to denerwuję, że w ogóle jakieś mogą mieć.