Wpis z mikrobloga

Na prawdę Sejm zorganizuje sobie przedszkole i żłobek? W takim układzie poproszę o taki przywilej za pieniądze posłów w każdej firmie powyżej 460 osób. Hołownia robi spoko kadencję, ale nie można z sejmu zrobić jakiegoś grajdolka. Ehhh

#sejm #polska
  • 16
  • Odpowiedz
@Kinomaniaczka jak częste to jest? Bo byłem w kilku całkiem dużych i przedszkole co najwyżej było, płatne, gdzieś w budynku. Ale nie dofinansowane czy coś, ot prywatna placowka
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba bardzo merytoryczny wpis. Czy uważa że odgradzanie i inne cyrku były dobre? Oczywiście że nie. Ale nie uważam że jutubki są dobre. Nie wszystko jest tylko czarne albo tylko biale
  • Odpowiedz
@WyciszaneZakladki jakbyś jeszcze usłyszał, że za te "Twoje" pieniądze (pamiętaj tylko Twoje, 38mln Polaków wcale się nie składa xD), są duże dopłaty w prywatnych żłobkach dla zwykłych ludzi, to już wogole byś się chyba zesrał. Sejm jako zakład pracy może zorganizować opiekę dla dzieci, jak każda inna duża firma. Ogarnij kuwetę, wbrew pozorom Ci z Sejmu też zarabiają z tych twoich pieniędzy i również płacą podatki.
  • Odpowiedz
@WolvvloW spoko ja może za stary na to jestem. Zobaczymy za 2 lata czy zainteresowanie się utrzyma jak już wiedzie proza życia. Bo na dziś to każdy ogląda bo się pisiora griluje
  • Odpowiedz
@crpingui: 38 mln to jest Polakow a nie podatników. To po pierwsze. Po drugie dotowane są przedszkola publiczne a nie przy prywatnych firmach. Po trzecie wszyscy urzędnicy są opłacani z publicznych pieniędzy. Po czwarte sam się zesraj i proszę abyś mnie nie obrażał.
  • Odpowiedz
@WyciszaneZakladki widzę że umiesz czytać ze zrozumieniem xD. Gdzie napisałam, że dotowane są przedszkola przy firmach? Napisałam o prywatnych przedszkolach, rodzice dostają z gmin dotacje do miejsca w prywatnych żłobkach i przedszkolach. Odlicz niemowlaki i dzieci do lat 5 z tych 38mln, reszta płaci podatki choćby VAT w momencie jak gowniak kupuje gumę turbo w sklepie. Z publicznych pieniędzy opłacani są również nauczyciele, urzędnicy, lekarze i jakieś kilkanaście innych grup zawodowych, nie
  • Odpowiedz