Wpis z mikrobloga

Nie mogę z typa . Typ pomija ważne rzeczy na swojej stronce! Wiele razy atakuje innych tekstem „xD” co posiadają odmienne zdanie od niego ;) , jego strona to taka jest na poważnie, ze dosłownie xD jak jego artykuł np co jest mylone z #uap wymienił wszystko co możliwe, ze zabrakło dosłownie dzika xD nic nie napisał jak rozpoznać #uap ciekawe ;) typ pisał o poprawce shummera , ze jest ona niczym ważnym(niczym, ze niektórzy kongresmeni robią wszystko by ja zablokować !!!) Strasznie mocno pomijał akcje z mh370 i nagrań z obiektami które go porywaja( do tej pory nikt nie udowodnił , ze nagrania są fałszywe!!!!!) i on ma czelność pisać takie coś ? Żenada lol
#ufo #ufonapowaznie #uap
Usunelem_Konto - Nie mogę z typa . Typ pomija ważne rzeczy na swojej stronce!   Wiele...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 27
o, ulubiona zabawa świrusów z tego tagu - smarowanie siebie nawzajem w wątkach specjalnie do tego przeznaczonych

ech stare czasy się przypominają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FOTEL ale taka prawda. Od początku tup wydawał mi się dziwny nie wydaje mi się ze mu zależy na ujawnieniu xD pomija bardzo ważne fakty jak i szczególnych ludzi. On się wręcz cieszy , ze silne lobby zatrzymało poprawkę shummera XD ciekawe dlaczego boja się czegoś? Oczywiście. To potwierdza tylko , ze coś ukrywają.
ale taka prawda


@Usunelem_Konto: to co ja opisuję czyli zakładanie wątków o danej osobie by kręcić aferę to też prawda xp choć tym razem vegeta jest podmiotem a nie sprawcą, aż życie płata figle
Typ pomija ważne rzeczy na swojej stronce!

Zrób własną, ewentualnie zostań redaktorem innemedium.

Wiele razy atakuje innych tekstem „xD” co posiadają odmienne zdanie od niego ;)

@Usunelem_Konto: RAZ skwitowałem cię "xD", bo zacząłeś opowiadać mi jakieś bajki, że politycy mają immunitet i będą mogli powiedzieć więcej po przesłuchaniu w SCIF, dokładnie tutaj. Piękna manipulacja.

jego artykuł np co jest mylone z #uap wymienił wszystko co możliwe, ze zabrakło dosłownie dzika
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.