Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy
Ja tylko przypominam kto tutaj bezczelnie kłamał i wykręcał się jakimś losowym chłopem..
Dobrze że się wycofują i będzie to oddzielna ustawa, ale za te krętactwa, że nikt nic nie wie, tak samo z siebie się tam znalazło, itd.
To powinni dobrze prześwietlić tą panią i całe to towarzystwo możliwie lobbujące.
I ona chciała ministrą tfu panią minister być. Zobaczcie sami jak ona wygląda
Pobierz patryk-milanoyt - #polityka #neuropa #4konserwy
Ja tylko przypominam kto tutaj bezcze...
źródło: Screenshot_20231205-161849~2
  • 8
@patryk-milanoyt: No ciekawe, jaką wiedzę o OZE ma ten pracownik i jak powiązał obniżenie cen prądu z wiatrakami, ustawą o wywłaszczeniach, zamówieniach publicznych, kodeksem administracji i wieloma innymi. Tak sobie zeskanował oprócz zmian cen prądu kilkadziesiąt stron związanych ze szczegółami budowania wiatraków. Geniusz!

Pytanie pozostaje. Skoro kolo tylko skanował, to kto to napisał? Kloska?!
ale Ty wiesz, że to jest pracownik który dostaje wersję papierową idzie na skaner skanuje i umieszcza w formie elektronicznej. I to jest jego praca?


@danob99: Zdaję sobie sprawę, ale po ciul lansują tezę (po co, to wiem, żeby zrobić zasłonę dymną), że to ten pracownik był autorem dokumentu i to jego wskazał PiS, skoro wiadomo, że ustawę do sejmu przyniósł ktoś z kancelarii obsługującej firmę wiatrakową? Przecież żaden z tych
skoro wiadomo, że ustawę do sejmu przyniósł ktoś z kancelarii obsługującej firmę wiatrakową?


wiadomo skąd? Bo PIS tak mówi?
wiadomo skąd? Bo PIS tak mówi?


@danob99: Wiadomo kto napisał? Bo na razie nikt nie chce się przyznać, co pokazuje wyraźnie, że prawdziwe nazwiska autorów są połączone z firmami wiatrakowymi. Ustawa bogata w takie szczegółowe rozwiązania nie bierze się z powietrza.