Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie #!$%@?, że moje pokolenie łoiło w GTA za młodu (GTA III, Vice City, San Andreas, IV) i wszystko było zajebiście, cała jedna gra była poświęcona niemal wyłącznie czarnoskórym, w innych grach akcenty były inne. Zawsze GTA to był klasyczek i czekało się po prostu żeby zagrać znowu w kolejną odsłonę.

Dzisiaj Ci sami ludzie wyrośli na #!$%@? domorosłych strażników kultury i faktologii w GRAND THEFT AUTO, #!$%@? ich literalnie wszystko, nic się nie podoba no i oczywiście nagle im przeszkadzają czarnoskórzy, największy problem. Najśmieszniejsze jest to, że ta nienawiść hodowana jest w bańkach i wyobrażeniach kultywowanych w wąskich grupach w necie, bo 90% oburzonych, ani w USA nie mieszkało, ani z czarnoskórymi nie mają do czynienia, ale są pierwsi do komentowania Amerykanów oraz ich kraju i kultury xD.

Ja #!$%@?, jak to nie jest zdziadzieniem i starzeniem się w negatywnym sensie to nie wiem co jest. Ludziom #!$%@?.

#gta #gtavi #gta6 #gry #wykop
  • 25
@Goronco: Ale mnie proporcje nie bolą, tylko najwyraźniej wykopków XD.

A co powiesz na fakt, że w każdej innej odsłownie niż San Andreas to biali byli gangusami, kradli, bili, mordowali? Trevor to w ogóle był najbardziej redneckowy stereotyp jaki można sobie wyobrazić.

To Cię już nie boli?

Also: jak dla ciebie twerkowanie na dachu pędzącego samochodu to przedstawienie "normalnego człowieka" to pozdrawiam xDDDD.
@Horvath snoop Dogg, 50 cent i Dr dre to absolutnie top topów deklasujacy resztę muzyki na całym świecie w tamtych czasach, a typ mi będzie mówił że ludzie narzekali na to że będzie się grało gangsterem murzynem xD wy naprawdę macie urojenia, bo ja coś czuję że ty naprawdę wierzysz w to co piszesz
Dzisiaj Ci sami ludzie wyrośli na #!$%@? domorosłych strażników kultury i faktologii w GRAND THEFT AUTO, #!$%@? ich literalnie wszystko, nic się nie podoba no i oczywiście nagle im przeszkadzają czarnoskórzy, największy problem. Najśmieszniejsze jest to, że ta nienawiść hodowana jest w bańkach i wyobrażeniach kultywowanych w wąskich grupach w necie, bo 90% oburzonych, ani w USA nie mieszkało, ani z czarnoskórymi nie mają do czynienia, ale są pierwsi do komentowania Amerykanów
Also: jak dla ciebie twerkowanie na dachu pędzącego samochodu to przedstawienie "normalnego człowieka" to pozdrawiam xDDDD.


@Krisskow: Co znaczy normalnego, jak na standardy Florydy nie może nie normalne, ale nie jest to coś niespotykanego. Ogólnie w Polsce jest jeszcze takie coś, że jak jesteś kobietą masz stringi i trochę dupy pokażesz to jest dziwką tam to bardziej podchodzi pod taki humor kobiet tak samo jak zdjęcia z wypitą dupą itp.
@Krisskow: ale seria GTA zawsze starała się pokazać w jakiś sposób własnie ten zepsuty świat
jak krzykacze mają ochotę na grę białymi postaciami, które robią rzeczy białych ludzi to może Simsy
GTA 3 pokazywało brutalny mroczny świat mafii sprzed ery murzyńskich rapsów, Yakuza Kolubijczycy i złodzieje samochodów
GTA Vice city - piękny obraz handlarzy narkotyków i światka przestępczego z disco lat 80+
GTA 4 akurat nie grałem, ale z materiałów to