Wpis z mikrobloga

@TenXen47: To, że na przykład będzie kilka miast (można to wywnioskować chociażby po policyjnych autach których masz w samym trailerze 3 malowania jedno z Miami takie białe, drugie Broward County Biało Zielone i trzecie Porth).
  • 0
@Cztero0404: Wszystko git, nie wygląda to źle ale to nie to na co po cichu liczyłem. Taki cukierkowy klimat do mnie nie przemawia niestety. No ale i tak pewnie ogram na premierę. Mam nadzieję, że się pozytywnie zaskocze.
@Styline: Mnie zastanawia na przykład postać tego gościa w tatuażach z fioletowymi włosami z twarzy przypomina Nicolasa Cruza i innego typa który dokonał strzelaniny w szkole w Texasie do tego masz tam radiowozy biało zielone i czarne które brały udział w takim zdarzeniu na florydzie naprawdę więc coś może być na rzeczy tym bardziej, że taka plota latała/
liczyłem na coś z klimatów 4.


@Styline: niby czemu MIAMI miało by być smutne i głębokie? Słoneczna floryda i najwięksi #!$%@?ńcy USA tam mieszkają xD
  • 0
@secs: Znaczy moje oczekiwania są jeszcze z czasów gdy GTA 6 było plotką. Jak już było jasne, że będzie Miami wiedziałem, że to będzie kalka 5. Niemniej jednak niesmak pozostał